دراهواز
 • پاداد فاز یک

  محله پاداد فاز یک در استانی به نام خوزستان و در جنوب شرقی شهر اهواز واقع شده است. محله پاداد فاز یک از شمال با خیابان جمهوری اسلامی، میدان جوادالائمه و خیابان حافظ و با پادادشهر، کوی مدرس، پادادشهر، زیباشهر، بهشت ​​آباد و کوی جانبازون فاز 2 همسایه است.
  جزو طرح محله نیست که عجیب است و یکی از نکات برجسته این محله پارک است.
  شما می توانید نقشه کامل محله فاز یک پاداشهر را مشاهده کنید و با نقشه در سایت دراهواز(in ahvaz) تعامل داشته باشید و با تمام جزئیات از جمله اطلاعات کامل در مورد ساختمان های این منطقه در ارتباط باشید.
  فاز یک پادادشهر اهواز یکی از محلات مسکونی شهر اهواز است که در شمال شهر و در مسیر جاده‌ای اهواز به شوش واقع شده است. این محله در حومه شرقی شهر اهواز قرار دارد و در دهستان گلگشت واقع شده است.
  فاز یک پادادشهر اهواز از دو بخش جداگانه تشکیل شده است: فاز یک مرکزی و فاز یک شمالی. فاز یک مرکزی شامل برخی از خیابان‌های اصلی این محله مانند خیابان شهید دکتر مفتاحی، خیابان شهید فیاضی و خیابان شهید مطهری است. این بخش از فاز یک دارای امکاناتی مانند مراکز خرید، پارک‌ها، مدارس و مراکز بهداشتی است.
  فاز یک شمالی پادادشهر اهواز نیز در ادامه فاز یک مرکزی قرار دارد و از خیابان‌هایی مانند خیابان شهید نوری و خیابان اردوگاه تشکیل شده است. این بخش از محله فاز یک پادادشهر دارای امکاناتی مانند مدارس، مسجد، پارک‌ها و فضاهای سبز است.
  با توجه به موقعیت جغرافیایی فاز یک پادادشهر اهواز و نزدیکی آن به مراکز تجاری و اداری شهر، این محله یکی از مناطق پرجمعیت شهر اهواز است و جایگاه مهمی در معماری و شهرسازی اهواز دارد.