دراهواز
دراهواز

هلدینگ ایران نقش

شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ

در شهر اهواز

ارتباط با ما

برای دریافت پشتیبانی رایگان واتساپ پیام دهید

دراهواز(inahvaz)؛ کلانشهر اهواز پس از شهر شوشتر و از سال 1303 به عنوان مرکز استان خوزستان معرفی شد. این شهر که در سال 1200 خورشیدی در مجموع شهر های ایران قرار گرفت، را در تاریخ با اسامی مختلفی از جمله تاریانا، هرمزاردشیر، رامشهر، هوجستان واجار، اوکسین و بندرناصری می­ شناسند اما در این میان شهرت نام بندر ناصری از بقیه اسامی بیشتر است. اسم هواز از ریشه قوم خوزی ها یا هوزی ها گرفته شده و به اهواز مبدل گشت.

 
 

 

 

قوم خوزی ساکنان اصلی جلگه خوزستان بوده و ایشان را بازماندگان عیلامی ها می­ دانند. نام تاریانا نیز از اسامی دوره هخامنشیان است که آن را در کتب تاریخی مقدونی و یونانی محل زندگی هوزاییان یا بی خوزایی ها معرفی کرده اند. اردشیر یکم نیز که از پادشاهان نام آور ساسانی بود نام این شهر را به هرمز ادشیر تغییر داد. از اهمیت و توجه به شهر اهواز این چنین درمی­یابیم که این بندرگاه محل اتصال بلاد مختلف سرزمین آریایی بوده است.

این اهمیت در جایی دو چندان می­ شود که سردار اسکندر در این شهر لنگر انداخته و به شهر ورود پیدا کرده است. اما این شهر به صورت دو شهر مجزا در دو طرف رودخانه و به وسیله شاپور یکم بنا نهاده شد که درحمله اعراب شهر دوم از بین رفت. این شهر کماکان در بین شهرهای صنعتی ایران سرآمد بوده و محل استقرار بسیاری از صنایع مهم از جمله پتروشیمی، نفت و گاز، تولید برق و … همچنین محل اولین دانشگاه ایران یعنی گندی شاپور است.

علاوه بر صنایع این شهر پتانسیل های بازرگانی بسیاری به دلیل قرار گیری در موقعیت جغرافیایی و استراتژیک مرزی و وجود مرز آبی، مرز زمینی و مرز هوایی در استان خوزستان به مرکزیت اهواز، آن را به یکی از مهم ترین مراکز استان بدل کرده است. اهواز را به دلیل وجود پل های متعدد شهر پل ها می­نامند و همچنین بزرگترین پل کابلی خاورمیانه با نام پل غدیر در این شهر وجود دارد.

زیبایی های بی مثال این شهر خصوصا در شب ها و ساحل رود کارون خروشان که از میان این شهر می­گذرد، نخلستان های همیشه سبز و حرکت لنج و قایق های مسافری و ماهیگیران این شهر را به یکی از توریست پذیر ترین شهرهای کشور تبدیل کرده بود. متاسفانه به دلیل جنگ های مختلف از جمله حمله اعراب، جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و … آسیب های جدی به این شهر و بنا های تاریخی آن وارد نمود.

در اهواز چه خبر است؟

دنیای کسب و کار امروز تفاوت بسیاری با گذشته دارد. به ندرت خبری از روش های سنتی فروش می­ شنویم، حتی مغازه های خوار و بار فروشی نیز مجهز به صفحات مجازی و سیستم های هوشمند فروش کالا هستند. اما در اهواز چه خبر است؟ در اهواز ما برای شما با ثبت آگهی اختصاصی تبلیغ می کنیم، می فروشیم، ارسال می­ کنیم و در نهایت این صدای پیامک واریز وجه به حساب شماست که به گوشتان خواهد رسید. بدون کمترین خستگی ما مشتری را به مقصد می­ رسانیم، ما برای شما کمپین تبلیغاتی با پیشنهادات تخفیف دراهواز ارائه می دهیم و بهترین سامانه پیامکی را برای پلن تبلیغاتی شما را فعال کرده و با توجه به دکل مخابراتی ایرانسل و همراه اول لیست شماره تماس و کلیه دایرکتوری مشاعل منتظقه و محله شما را در اهواز ارسال خواهیم کرد.

اینجا یعنی در اهواز به معرفی تمام مشاغل، دسته ها، ادارات و هر آنچه که شما در طول روز به آن نیاز پیدا می­کنید، می پردازیم. در واقع در اهواز دستیار الکترونیکی همراه شماست و قدم به قدم با شما در جهت رفع نیاز های شما حرکت می­ کند. در اهواز تصویری مطمئن از خرید و فروش آنلاین را به شما ارائه خواهد داد.

دراهواز؛ انتخاب با شما ضمانت از ما

­چرا در اهواز؟

خیلی ساده است ما به شما کمک می­ کنیم تا بهتر دیده شوید!

ما تجربه 7 ساله خود را در زمینه پلن تبلیغ آنلاین کسب و کار ها در اختیار شما قرار می­ دهیم تا به سر منزل مقصود برسید. در اهواز تنها با یک کلیک ساده و به سادگی کار با تلفن همراه خدماتی که به آن احتیاج دارید را در نزدیک ترین محل پیدا کرده، انتخاب های پیش روی شما را با توجه به درخواست شما بررسی و در نهایت بهترین گزینه ها را برای شما به نمایش می­ گذارد.

دراهواز با؛ خدمت رسانی به شما در کوتاه ترین زمان

در اهواز چه می ­کنیم؟

در اهواز ما با بررسی جزئیات و انتخاب پارامتر های مورد نیاز شما اعم از: منطقه جغرافیایی مورد نظر شما، حرفه یا شغل مورد نظر شما، مشکل یا خرید مورد نظر شما و … شما را به طرف حل مشکل یا رفع نیاز شما راه نمایی می­ کنیم. اینجا محلی است که ما از قبل به تحقیق، بررسی و در نهایت تضمین کیفیت مشاغل و اعتبار موقعیت های شغلی می­ پردازیم. استخدام در اهواز نیز از مهم ترین آیتم های ما می­ باشد.

پیدا کردن یک فرصت شغلی متناسب با مهارت و مدرک تحصیلی شما هدیه است که در اهواز به شما نوید می­ دهد. شما با عضویت در این سایت به تمام خدمات و آیتم های حاضر در سایت در اهواز دسترسی پیدا خواهید کرد.

در طراحی برند شما با سفارش طراحی لوگو شروع کرده و تا پای طراحی سایت اختصاصی در اهواز شما را دنبال خواهیم کرد. شما میتوانید برای مشاهده لیست هزینه و قیمت طراحی سایت و همچنین نمونه کارهای طراحی وب سایت دراهواز با ما در تماس باشید.

خبر خوب اینکه ما طراحی را برای شما همشهری عزیز به صورت اقساط طراحی سایت نیز انجام خواهیم داد، شما میتوانید به سادگی و با اعتماد به ما پشتیبانی سایت خود را در اهواز به تیم ما بسپارید.

در اهواز به دنبال چه چیزی می­ گردید؟

در کوتاه ترین زمان ممکن از کادر جستجوی سایت به هر دسته بندی که نیاز دارید دست پیدا می ­کنید. کافی است نام خدمات، شغل یا حرفه، فروشگاه و… مورد نظر خود را نوشته و پس از آن نتیجه را مشاهده فرمایید. در اهواز برای شما آدرس، نام، شماره تلفن، محصولات، فعالیت ها و … را برای شما نمایش خواهد داد. این جستجو صرفا به مشاغل ختم نمی شود، اسامی افرادی مانند فعالین اجتماعی، خبرنگاران، مدیران و … نیز در سایت inahvaz.com گردآوری شده است.

در اهواز پیدا کنید!

با وجود نقشه اهواز شما به هر مکانی که می­ خواهید سفر کنید. دقیق ترین نقشه برای یافتن مکان مورد نظر شما و دسترسی مستقیم به اپلیکیشن های مکان یابی تنها با لمس یک دکمه در سایت inahvaz امکان پذیر شده است. لوکیشن دقیق تمام فروشگاه ها، دفاتر، ادارات و … را به آسانی در اهواز بیابید.

در اهواز در یک نگاه

سایت در اهواز به منظور رفاه حال شهروندان و همشهریان محترم اهوازی بنا نهاده شد تا حاصل 7 سال فعالیت الکترونیکی ما امروز به کمک شما عزیزان بشتابد. صاحبان کسب و کار نیز با تکیه بر این تجربه و ضمانت حمایت همه جانبه تیم در اهواز از طراحی، گرافیک  و سفارش تابلو دراهواز و تمامی مباحث مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ به عنوان یکی از مهمترین کارهای روزانه اعضاء خانواده بزرگ در اهواز شناخته خواهند شد.

مردم شهر اهواز

از گذشته تا امروز مردم شهر اهواز به عنوان یکی از خونگرم ترین مردم ایران شناخته می­شوند. حس نوع دوستی، صمیمیت، مهربانی و بسیاری رفتارهای خوب از ویژگی هایی است که در مردم این شهر بسیار دیده می­شود. مردم شهر در اهواز به این فکر نمی­کنند از کجا آمده اید، اهل اهواز هستید ی خیر، آن ها مانند یکی از اعضای خانواده خود با شما برخورد می­کنند. بسیاری از جامعه شناسان این رفتار را تاثیرات آب و هوای گرم و مرطوب بر خلق و خوی آن ها می­دانند.

لهجه و فرهنگ اهوازی ها

همانطور که گفته شد در استان خوزستان و خصوصا شهر اهواز قومیت های مختلفی دیده می­شوند و با توجه به تفاوت های بسیار در فرهنگ به وبی در کنار هم در اهواز زندگی می­کنند. هر قومیت لهجه و زبان خاص خود را دارد اما قوم بزرگ عرب با زبان عربی سخن می­گویند که البته با زبان عربی سایر کشور ها تفاوت قابل توجهی دارد. ایل لر با زبان لری یا در حقیقت لهجه لری که بر پایه زبان پارسی است، صحبت می­کنند.

شهرهای شوشتر، دزفول، باغملک، بهبهان و … نیز لهجه های خاص خود را دارند. در استان خوزستان قومیت ترک که به ترک خوزستانی شناخته می­شوند نیز زندگی می­کنند که در بخش های شهر باغملک فعلی، ارجان یا بهبهان تمرکز دارند. نزدیکی به استان های همجوار مانند لرستان نیز با وجود همبستگی به دلیل ازدواج های بین آن ها افزایش پیدا کرد که در نتیجه این تاثیر گرفتن از فرهنگ و لهجه آن ها بوده است.

عموما مردم شهر اندیمشک متاثر از لهجه مردم استان لرستان با زبان لری لرستانی صحبت می­کنند. شهر اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان مجموعه ای از تمام این لهجه ها را در کنار هم دارد و مقصد مهاجران بسیاری از سایر نقاط کشور نیز می­باشد.

وضعیت جغرافیایی اهواز

شهر اهواز در جنوب غربی کشور ایران قرار دارد. موقعیت جغرافیایی شهر اهواز 31/35 دقیقه شمالی و 48/75 دقیقه شرقی است. اهواز در جلگه خوزستان قرار گرفته و 12 متر از سطح دریا فاصله دارد. به دلیل قرار گیری در این موقعیت جغرافیایی تغییرات آب و هوایی در اهواز از 5  درجه سانتی گراد در زمستان ها و بالای 50 درجه در تابستان ها متغیر است. بار ها ناسا شهر اهواز را به عنوان گرمترین شهر جهان معرفی کرده است.

در میانه شهر اهواز گسلی موسوم به گسل اهواز می­گذرد که طول تقریبا 100 کیلومتر دارد. این گسل به یک شکل یکپارچه نبوده  و در بخش هایی واژگون یا برعکس است. انجمن زمین شناسی ایران پس از بررسی های مداوم، فعال بودن این گسل را اعلام کرده است. سن این گسل را 4000 سال تخمین زده اند که موجب تغییر مسیر رودخانه کارون نیز شده است. وجود این گسل از جهاتی مفید بوده و از زلزله های با قدرت تخریب بالا در اهواز جلوگیری خواهد کرد.

دانشمندان زمین شناس از بررسی های گذشته دریافتند که در سال 840 زلزله ای با قدرت تخریب بسیار بالا در اهواز اتفاق افتاده و پیش بینی شده که در سال 2800 نیز زلزله دیگری با این بزرگی ایجاد خواهد شد.

نشان یکی از پرکاربردترین و به‌روزترین سامانه‌های نقشه‌برداری و ارائه اطلاعات مکانی در ایران است. این سرویس نقشه‌برداری آنلاین، امکان دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مکان‌ها، نقاط علاقه‌مندی و خدمات مختلف در شهرها و روستاهای ایران را فراهم می‌کند. همچنین، نشان می‌تواند به عنوان یک سرویس جامع و کارآمد برای برنامه‌ریزی سفر، مسیریابی و همچنین جستجوی محل‌های مورد نیاز در یک شهر، مورد استفاده قرار گیرد.

دراهواز به کاربران امکانات متنوعی را ارائه می‌دهد، از جمله:

 • نمایش دقیق و به‌روز نقشه‌های شهری و محلات اهواز در سراسر ایران
 • امکان جستجوی سریع و دقیق مکان‌های مورد نیاز در یک شهر
 • ارائه اطلاعات جامع در مورد مکان‌های گردشگری، تفریحی و فرهنگی در یک شهر
 • ارائه اطلاعات در مورد محل‌های مختلف از جمله رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز خرید
 • امکان مسیریابی و اطلاعات ترافیک در شهرهای بزرگ
 • امکان افزودن مکان‌های جدید و به‌روزرسانی اطلاعات مکان‌ها توسط کاربران

در اهواز؛ در کنار ارائه نقشه و اطلاعات مکانی، امکانات دیگری نیز دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بهترین استفاده را از این سرویس ببرند. به عنوان مثال:

 1. امکان ذخیره مکان‌های مورد علاقه و ساخت لیستی از مکان‌های مورد نیاز برای دسترسی سریع‌تر در آینده
 2. ارائه اطلاعات مفید و تصاویر ویدئویی مکان‌های گردشگری و تفریحی در شهرهای مختلف
 3. امکان به اشتراک گذاشتن مکان‌های مورد علاقه با دوستان و خانواده
 4. امکان ثبت و اضافه کردن مکان‌های جدید توسط کاربران
 5. امکان نشانه‌گذاری مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در نقشه

به‌طور کلی، سایت یک سرویس کامل و جامع برای دسترسی به اطلاعات مکانی و استفاده از آن در برنامه‌ریزی سفر و یافتن مکان‌های مورد نیاز است. همچنین، به دلیل داشتن محتوای غنی و به‌روز و همچنین امکانات متنوع، می‌تواند به عنوان یکی از بهترین سرویس‌های نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی در ایران شناخته شود. سایت در اهواز یک سرویس کاربردی و کارآمد برای دسترسی به اطلاعات مکانی و برنامه‌ریزی سفر در اهواز است.

سایت ما با حضور فعال در رسانه های اجتماعی: با استفاده از پلتفرم هایی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، سایت دریبل،بیهنس، تلگرام، گیت هاب،about، پینترست، مدیوم و سایت 500px برای تعامل با کابران فضای مجازی و تبلیغ محتوای خود، حضور قوی در رسانه های اجتماعی را حفظ می کند. دراهواز یک سایت خبری محلی برای شهر اهواز در استان خوزستان است. این سایت اخبار مختلفی را از طریق پوشش‌دهی از رویدادها، وقایع و اخبار مهم در اهواز و منطقه ارائه می دهد.

محتوای سایت شامل اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است و به طور کلی به تمامی جوامع اهواز و استان خوزستان خدمات رسانی می کند.

هدف اصلی این سایت ارائه خدمات خبری به جامعه و توسعه فرهنگ اطلاع رسانی می‌باشد. سایت inahvaz به دنبال ارائه خدمات خبری برای افرادی است که به دنبال دریافت اخبار جدید و به‌روز هستند و به دنبال اطلاعات مهم در زمینه‌های مختلف هستند، این سایت به عنوان یک منبع اصلی خبری در منطقه خوزستان شناخته می‌شود و در بین مردم شهر اهواز و استان خوزستان اعتماد بسیاری برای دریافت اخبار دارد.

📌 نقشه شهر اهواز

نقشه اهواز شهری در جنوب غربی ایران است و مرکز استان خوزستان است. این شهر بر روی سه رودخانه دز، کارون و ابیذر قرار دارد. در نقشه اهواز می‌توانید از جمله محله‌ها، خیابان‌ها، میدان‌ها، پارک‌ها، مراکز خرید، بیمارستان‌ها و موارد دیگر را مشاهده کنید. همچنین، در این نقشه می‌توانید مسیرهای حمل‌ونقل، ایستگاه‌های اتوبوس، تاکسی‌ها و راه‌های ارتباطی دیگر در شهر اهواز را پیدا کنید.
شهر اهواز به عنوان مرکزی صنعتی و معدنی مهم در جنوب غربی ایران، دارای بناهای تاریخی، جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی متعددی است. در نقشه اهواز می‌توانید محل بناهای تاریخی از جمله قلعه‌ی سلطانیه، کاخ چهل‌ستون، موزه‌ی آبخیزداری، موزه‌ی اردوگاه نمایشی بصیرت و… را پیدا کنید.
همچنین، در این نقشه می‌توانید مسیرهای گردشگری در اطراف شهر اهواز و مناطقی مانند دریاچه هورالعظیم، جنگل های شادگان، بندر ماهشهر، شهرستان‌های اطراف اهواز و … را پیدا کنید.
اگر به دنبال خرید و خریدنی های شهری هستید، می‌توانید در نقشه اهواز به دنبال مراکز خرید، بازارهای محلی و فروشگاه‌های متنوع در شهر بگردید.
در نهایت، نقشه اهواز شامل اطلاعات مفید دیگری مانند موقعیت فرودگاه بین المللی اهواز، محل‌های ورزشی مختلف، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پارک‌ها و مراکز تفریحی و… است.
دراهواز یکی از سرویس‌های نقشه‌برداری آنلاین در ایران است که برای ارائه‌ی نقشه‌های شهری و اطلاعات مرتبط با مکان‌ها، برای کاربران خود ایجاد شده است. نقشه اهواز که در وب‌سایت inahvaz برای دیدن و استفاده قرار داده شده، حاوی اطلاعات کاملی از مکان‌ها، خیابان‌ها، میدان‌ها، محل‌های تفریحی و فرهنگی، مراکز خرید و دیگر نقاط شهری است.
از ویژگی‌های مثبت نقشه اهواز در اهواز، می‌توان به داشتن امکان جستجوی مکان‌ها و خدمات مختلف در شهر اشاره کرد که برای کاربران بسیار مفید است. همچنین، این نقشه دارای امکاناتی مانند روشنایی شبیه‌سازی و ترافیک بر روی خیابان‌هاست که می‌تواند به کاربران در برنامه‌ریزی بهتر مسیرهای حرکت و رانندگی در شهر کمک کند.
همچنین، این نقشه دارای امکان اضافه کردن مکان جدید توسط کاربران است که به واسطه‌ی آن، کاربران می‌توانند اطلاعات جدیدی درباره‌ی مکان‌ها به نقشه اضافه کنند و در این گونه از بهبود و دقت بیشتر نقشه بهره‌مند شوند. در کل، نقشه اهواز در نشان یکی از گزینه‌های بسیار عالی برای دسترسی به اطلاعات کاملی از شهر اهواز است.

فرق سایت دراهواز با سایت های خبری بین‌المللی

هر سایتی بسته به موضوع، هدف و مخاطب خودش متفاوت است. از این رو، نمی‌توان به سادگی برای هر دو سایت یک معیار مقایسه قائل شد. در هر صورت، سایت inahvaz.com به عنوان یک سایت خبری محلی، هدف اصلی خود را ارائه خدمات خبری به جامعه و توسعه فرهنگ اطلاع رسانی در منطقه خوزستان در نظر دارد. برخلاف سایت‌های خبری بین‌المللی، مخاطب اصلی این سایت، افرادی هستند که به دنبال دریافت اخبار و اطلاعات مربوط به منطقه و شهر خود هستند. اگرچه سایت‌های خبری بین‌المللی ممکن است به صورت گسترده‌تری در مورد موضوعات مختلف به گوشه و کنار جهان بپردازند، اما ارائه خدماتی محدود به یک منطقه خاص را هدف قرار نمی‌دهند.

به طور کلی، این دو نوع سایت با توجه به هدف و مخاطبان خودشان، با یکدیگر قابل مقایسه نیستند.

دراهواز یک سایت ثبت آگهی و تبلیغ نیست! در اهواز هم بهتر دیده میشی و هم جزء بهترین های شهر خودت میشی…

چگونه در «اهواز» حساب کاربری بسازم؟

درباره در اهواز(in ahvaz)
درباره در اهواز(in ahvaz)

روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید. گزینه‌ٔ «ورود به حساب» را انتخاب کرده و شمارهٔ تماس خود را وارد کنید. برای اطمینان از صحیح بودن شمارهٔ موبایل وارد شده، کد تأیید برای شما ارسال می‌شود و پس از وارد کردن کد، ساخت حساب‌ کاربری شما تکمیل می‌شود.

برای استفاده از تمام امکانات و ثبت آگهی باید یک حساب کاربری در اهواز بسازید. ساخت حساب کاربری در اهواز به راحتی و با وارد کردن شمارهٔ موبایل امکان‌پذیر است.

برای ساخت حساب کاربری کافی است روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید و سپس مراحل زیر را طی کنید:

ورود و حساب کاربری در اهواز

چگونه اپلیکیشن اهواز را دانلود کنم؟ برای ثبت و مشاهدهٔ هزاران آگهی ‌می‌توانید اپلیکیشن اهواز را برای گوشی‌های اندروید از کافه‌بازار یا گوگل‌پلی و برای سیستم‌عامل iOS از استور‌های ایرانی دریافت کنید.

برای ثبت و جستجو در میان هزاران آگهی و همچنین تجربهٔ کاربری بهتر می‌توانید اپلیکیشن اهواز را روی گوشی خود دریافت و نصب کنید.

 • در وب‌سایت اهواز و از منوی بالا، روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید.
 • از منوی باز شده روی گزینهٔ «ورود» کلیک کنید.
 • شمارهٔ موبایل خود را وارد کرده و سپس روی گزینهٔ «تأیید» کلیک کنید.
 • پس از وارد کردن شماره‌ موبایل، «کد تأیید» از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.
 • کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و گزینهٔ «ورود» را بزنید.
 • پس از وارد کردن کد تأیید، حساب‌کاربری شما با موفقیت ساخته می‌شود.

ساخت اپ‌ایکون اهواز با استفاده از مرورگر Safari 

 1. با استفاده از مرورگر Safari سایت اهواز را باز کنید.
 2. در پایین صفحه روی دکمهٔ اشتراک‌گذاری کلیک کنید.
 3. در منوی باز شده، گزینهٔ “Add to Home Screen” را انتخاب کنید.
 4. در پنجرهٔ جدید روی گزینهٔ “Add” کلیک کنید.
 5. آیکون اهواز در بین‌اپلیکیشن‌های شما قرار می‌گیرد.

آیا برای ثبت آگهی باید حساب کاربری بسازم؟

برای ثبت آگهی در اهواز لازم است تا وارد حساب کاربری خود شوید. ساخت حساب کاربری در اهواز بسیار راحت بوده و تنها با وارد کردن شمارهٔ موبایل خود می‌توانید یک حساب کاربری بسازید.

برای استفاده از همهٔ امکانات اهواز و ثبت آگهی، باید در در اهواز حساب کاربری داشته باشید. ساخت حساب کاربری در اهواز به راحتی و تنها با وارد کردن شمارهٔ همراه امکان‌پذیر است.
برای ساخت حساب کاربری کافی است روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید و سپس مراحل زیر را طی کنید:

در وب‌سایت اهواز و از منوی بالا، روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید.

از منوی باز شده روی گزینهٔ «ورود» کلیک کنید.

شمارهٔ موبایل خود را وارد کرده و سپس روی گزینهٔ «تأیید» کلیک کنید.

پس از وارد کردن شماره‌ موبایل، «کد تأیید» از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.

کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و گزینهٔ «ورود» را بزنید.

پس از وارد کردن کد تأیید، حساب‌کاربری شما با موفقیت ساخته می‌شود.

چگونه وارد حساب خود شوم؟

برای ورود به حساب خود و استفاده از همهٔ امکانات اهواز می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ «inahvaz» وارد حساب خود شوید. در صورتی که هنوز در اهواز حساب کاربری نساخته‌اید، می‌توانید با وارد کردن شمارهٔ موبایل، برای خود یک حساب کاربری بسازید.

برای استفاده از تمام امکانات «اهواز»، مانند ثبت آگهی، مدیریت آگهی، چت، مشاهدهٔ اطلاعات تماس و… لازم است وارد حساب خود شوید.

توجه داشته باشید که وارد کردن شمارهٔ همراه برای ساخت حساب کاربری الزامی است و پس از ساخت حساب کاربری امکان تغییر شماره وجود ندارد. در صورتی که تمایلی به نمایش شمارهٔ همراه خود نداشته باشید، اهواز در اکثر دسته بندی ها این امکان را فراهم ساخته تا اطلاعات تماس خود را در آگهی نمایش ندهید و از «چت اهواز» برای ارتباط با مخاطبان استفاده کنید.

 • در وب‌سایت اهواز و از منوی بالا، روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید.
 • از منوی باز شده روی گزینهٔ «ورود» کلیک کنید.
 • شمارهٔ موبایل خود را وارد کرده و سپس روی گزینهٔ «تأیید» کلیک کنید.
 • پس از وارد کردن شماره‌ موبایل، «کد تأیید» از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود.
 • کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و گزینهٔ «ورود» را بزنید.
 • پس از وارد کردن کد تأیید، حساب‌کاربری شما با موفقیت ساخته می‌شود.

چگونه از حساب کاربری خود خارج شوم؟

برای خروج از حساب کاربری خود کافی است وارد صفحهٔ «inahvaz» شده و روی گزینهٔ «خروج از حساب» کلیک کنید و با انتخاب گزینهٔ «بله» از حساب خود خارج شوید.

در صورت نیاز شما می‌توانید از حساب کاربری خود خارج شده و حساب جدید در اهواز بسازید یا با همان شمارهٔ قبلی مجددا وارد حساب کاربری خود شود. لطفا توجه داشته باشید خروج از حساب کاربری به معنی حذف آن نیست و آگهی‌های قبلی ثبت‌شدهٔ شما با همان شمارهٔ زمان ثبتشان در اهواز باقی می‌مانند.

برای خروج از حساب خود مراحل زیر را طی کنید:

 1. در وب‌سایت اهواز و از منوی بالا، روی گزینهٔ «inahvaz» کلیک کنید.
 2. از منوی باز شده روی گزینهٔ «خروج» کلیک کنید.

چرا حساب کاربری من مسدود شده است؟

در صورت عدم رعایت شرایط و قوانین اهواز، ثبت یا معاملهٔ کالا‌ها و فعالیت‌های غیرمجاز، انجام یا تکرار یک تخلف یا گزارش گروهی از کاربران، حساب کاربری شما در اهواز مسدود خواهد شد.

عدم رعایت قوانین و شرایط اهواز، ثبت آگهی از لیست کالاها و فعالیت‌های غیرمجاز، رفتار مشکوک به کلاهبرداری و… در صورتی که توسط کارشناسان اهواز شناسایی شده یا از سمت گروهی از کاربران گزارش یا شکایت شود، مورد بررسی قرار گرفته و طبق قوانین اهواز ممکن است منجر به مسدود شدن «حساب کاربری» فرد متخلف شود.

فعالیت‌هایی که باعث مسدود شدن حساب کاربر می‌شوند:

 • معاملهٔ هرگونه کالا و خدمات یا فعالیت مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت اهواز
 • مزاحمت و استفاده از ادبیات غیر مودبانه در «چت اهواز»
 • گزارش‌های متعدد و موثق کاربران دربارهٔ وقوع کلاهبرداری، مانند گزارش دریافت بیعانه و تحویل ندادن کالا
 • رفتار مشکوک و نقض حقوق کاربران اهواز مانند ارسال رسید‌های جعلی، ارسال لینک فیشینگ یا برنامهٔ مخرب یا جعل هویت
 • داشتن سابقهٔ کلاهبرداری یا نقض قوانین اهواز و حقوق کاربران

توجه داشته باشید در صورتی که حساب کاربری شما مسدود شده باشد پیام «حساب شما مسدود شده است» به شما نمایش داده می‌شود.

لازم به ذکر است در صورت مطالعهٔ شرایط و قوانین اهواز، لیست کالا‌ها و فعالیت‌های ممنوعه و موارد بالا، در صورتی که فکر می‌کنید حساب کاربری شما به اشتباه مسدود شده است، می‌توانید برای بررسی مجدد، مسئله را از طریق ارتباط با پشتیبانی اهواز با ما در میان بگذارید.

صفحهٔ inahvaz چه امکاناتی دارد؟

صفحهٔ «inahvaz» حساب شما در سایت و اپلیکیشن اهواز است. در این صفحه شما می‌توانید آگهی‌های خود را مشاهده کنید، تنظیمات اپلیکیشن را تغییر دهید و از سایر امکانات اهواز استفاده کنید.

صفحهٔ inahvaz، حساب شما در سایت و اپلیکیشن «اهواز» است. برای ورود به این صفحه، روی گزینهٔ inahvaz کلیک کنید تا وارد حساب کاربری خود شوید. لازم به ذکر است که برای استفاده از همهٔ این امکانات شما باید ابتدا یک حساب کاربری بسازید. پس از ورود به این صفحه می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید. بخش‌های مختلفی در inahvaz وجود دارد که در زیر به صورت خلاصه به آن می‌پردازیم:

آگهی‌های من

در بخش آگهی‌های من، همهٔ آگهی‌های شما و وضعیت انتشار هر یک از آن‌ها نمایش داده می‌شود.

پرداخت‌های من

پرداخت‌های موفق یا وضعیت پرداخت آگهی‌ها را می‌توانید در قسمت پرداخت‌های من مشاهده کنید. توجه کنید این قسمت تنها در اپلیکیشن اندروید قابل مشاهده است.

نشان‌ها و یادداشت‌‌ها

در این بخش همهٔ یادداشت‌های شما در مورد آگهی‌ها و  همچنین آگهی‌هایی که برای بررسی بیشتر نشان کردید قابل مشاهده هستند.

بازدیدهای اخیر

به طور کلی در این بخش شما می‌توانید آگهی‌هایی که بازدید کردید را مشاهده کنید.

تنظیمات

در بخش تنظیمات، این امکان برای شما وجود دارد که شهر و مکان فعالیت خود در اهواز را تغییر داده  و یا یادداشت‌ها، آگهی‌های نشان شده، بازدیدهای اخیر و نتایج جستجوهای خود را حذف کنید.

اهواز برای کسب و کارها

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و قصد دارید به شکل حرفه‌ای در اهواز فعالیت کنید، می‌توانید با ورود به این بخش  از امکانات و پنل‌های ویژهٔ (فروشگاه، املاک، خودرو) اهواز برای کسب و کار‌ها استفاده کنید.

توجه: در صورتی که در اهواز یک کسب و کار فعال داشته و از یکی از پنل‌های املاک، خودرو یا فروشگاه  استفاده کنید این گزینه برای شما نمایش داده نمی‌شود.

پشتیبانی و قوانین

در این بخش با دسترسی به متدوال‌ترین سوالات، مشکلات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن رفع کنید.

درباره اهواز

نمی‌توان پیش بینی دقیقی در مورد آینده‌ی هر شهری داشت؛ زیرا آنچه که در آینده خواهد شد، بسیاری از عوامل متغیر و پویا را شامل می‌شود و این عوامل ممکن است تغییر کنند. با این حال، با توجه به وضعیت کنونی و پتانسیل‌های موجود در شهر اهواز، می‌توان برخی از چالش‌ها و فرصت‌های محتمل را برای آینده‌ی این شهر بررسی کرد.

اهواز به عنوان پایتخت استان خوزستان و یکی از شهرهای مهم جنوب غربی ایران، دارای جمعیتی بیش از یک میلیون نفر و موقعیت جغرافیایی مهمی در نزدیکی مرز با عراق است. از جمله چالش‌های موجود در اهواز می‌توان به کمبود منابع آبی، آلودگی هوا و آب، ترافیک شدید، بیکاری و کم‌بود بخش مسکن اشاره کرد.

اما با وجود این چالش‌ها، اهواز دارای پتانسیل‌های قابل توجهی در حوزه‌های مختلف است. به عنوان مثال، بر اساس وضعیت اقتصادی ایران، شهر اهواز به عنوان قطب صنعتی و تولیدی اهواز شناخته می‌شود و دارای بخش‌های مختلفی از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، الومینیوم، خودروسازی و … است. همچنین، شهر اهواز دارای منابع طبیعی بسیاری از جمله جنگل‌ها، مراتع و دشت‌های کشاورزی می‌باشد که می‌توان از آن‌ها به عنوان مزیت‌های قابل توجهی در زمینه‌های گردشگری و صنایع غذایی بهره برد.

در این بخش شما می‌‌توایند نسخهٔ اپلیکیشن خود را مشاهده کرده و دربارهٔ فعالیت‌های اهواز مطالعه کنید.

کد تأیید چیست؟

کد تأیید، کدی ۶ رقمی است که از طریق پیامک برای اطمینان از صحیح بودن شمارهٔ موبایل ثبت شده، جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و افزایش امنیت کاربران اهواز جهت «ورود به حساب» برای شما ارسال می‌شود.

کد تأیید، کدی ۶ رقمی است که از طریق پیامک برای اطمینان از صحیح بودن شمارهٔ موبایل ثبت شده، جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و افزایش امنیت کاربران، هنگام استفاده از اهواز ارسال می‌شود. وارد کردن کد تأیید برای استفاده از «اهواز» الزامی است.

زمان انقضای هر کد، حدود ۳۰ دقیقه است، به این معنا که پس از دریافت پیامک کد تأیید، حداکثر ۳۰ دقیقه زمان دارید تا کد را در بخش مشخص شده وارد کنید. در غیر این صورت با خطا در تأیید شماره مواجه خواهید شد و باید دوباره درخواست کد تأیید را ارسال کنید.

لطفاً در هنگام وارد کردن شماره از درست بودن شمارهٔ موبایل ثبت‌شدهٔ خود اطمینان حاصل کنید.

لازم به ذکر است اگر قبلاً وارد حساب خود شده باشید دیگر نیازی به دریافت و وارد کردن دوبارۀ کد تأیید نیست.

موارد ارسال کد تأیید:

تأیید شماره برای ورود به حساب

برای ساخت حساب کاربری در «اهواز» یا ورود به حساب خود، با وارد کردن شمارهٔ موبایل در بخش «inahvaz»، پیامکی حاوی کد تأیید به شمارهٔ موبایل شما ارسال می‌شود که با وارد کردن آن، می‌توانید وارد حساب خود شوید.

تأیید شماره برای ثبت آگهی

اگر برای اولین بار است که آگهی ثبت می‌کنید و هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید، نیاز است که حساب کاربری بسازید و باید کد تأیید (که از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود) را وارد کنید.

تأیید شماره برای ورود به چت

در اولین ورود به بخش چت و پس از ثبت شماره تماس، پیامکی حاوی کد تأیید برای شمارهٔ وارد شده ارسال می‌شود که با وارد کردن کد در بخش مشخص شده، می‌توانید به بخش چت خود وارد شوید.

توجه داشته باشید که کد تأیید تنها برای شما ارسال می‌شود بنابراین برای افزایش امنیت حساب خود آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.

چرا کد تأیید برای من ارسال نمی‌شود؟

عدم دریافت کد تأیید ممکن است دلایل مختلفی مانند: عدم دقت در وارد کردن شمارهٔ همراه صحیح، ترابرد بودن شمارهٔ موبایل، محدودیت‌ و مشکلات اپراتورها و غیره داشته باشد.

 1. عدم دریافت پیامک کد تأیید ممکن است به‌خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
 2. عدم دقت در وارد کردن شمارهٔ همراه صحیح
 3. مسدود کردن شمارهٔ اهواز توسط کاربر جهت عدم دریافت پیامک
 4. ترابرد بودن شماره موبایل‌ شما (به تغییر خدمات سیم‌کارت از یک اپراتور به اپراتور دیگر، بدون تغییر شماره ترابرد کردن سیم‌کارت می‌گویند.)
 5. عدم اتصال به اینترنت یا ضعیف بودن اینترنت
 6. آنتن‌دهی ضعیف موبایل
 7. دو سیم‌کارت بودن موبایل
 8. ارسال درخواست‌های مکرر در بازهٔ زمانی کوتاه
 9. مسدود بودن سرشماره در موبایل شما
 10. محدودیت‌ها یا مشکلات اپراتور مورد استفاده‌

در صورتی که علت عدم ارسال پیامک به دلیل یکی از موارد ذکر شده در بالا باشد، باید مسئله را از اپراتور همراه خود پیگیری کنید، زیرا حل آن از سوی اهواز امکان‌پذیر نیست.

همچنین ممکن است اختلالی مقطعی در سرویس‌های ارسال پیامک پیش آمده باشد که در این صورت در صفحهٔ پشتیبانی و قوانین، اطلاع‌رسانی خواهد شد و به صورت خودکار رفع خواهد شد.

توجه داشته باشید زمان انقضای هر کد، حدود ۳۰ دقیقه است، به این معنا که پس از دریافت پیامک کد تأیید، حداکثر ۳۰ دقیقه زمان دارید تا کد را در بخش مشخص شده وارد کنید. در غیر این صورت با خطا در تأیید شماره مواجه خواهید شد و نیاز دارید تا دوباره درخواست کد تایید ارسال کنید.

چگونه امنیت حساب خود را افزایش دهم؟

برای افزایش امنیت، اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید و در صورت مشاهدهٔ هر نوع سوءاستفاده، مسئله را با پشتیبانی اهواز در میان بگذارید.

برای افزایش امنیت حساب خود، رعایت موارد زیر الزامی است:

 1. در صورت مشاهدهٔ پیامک‌، تماس مشکوک به کلاهبرداری، از برقراری ارتباط و ارسال اطلاعات و کد تأیید خودداری کنید.
 2. با دستگاه اشخاص دیگر وارد حساب خود نشده و اگر وارد شدید حتماً پس از اتمام فعالیت، از حساب خود خارج شوید.
 3. کد تأیید تنها برای شما و جهت ورود به حساب یا ثبت آگهی ارسال می‌شود. به هیچ عنوان آن را برای اشخاص دیگر ارسال نکنید.
 4. هر گونه پیامکی که از سرشماره‌ای غیر از سرشماره‌های مشخص شده برای کاربران ارسال شود، مربوط به اهواز نیست و ممکن است حاوی لینک فیشینگ (کلاهبرداری اینترنتی) یا کلاهبرداری باشد. برای اطلاع بیشتر، می‌توانید مقالهٔ «اهواز از چه سرشماره‌هایی پیامک ارسال می‌کند؟» را مطالعه کنید.
 5. در صورت مشاهدهٔ هر نوع سوءاستفاده مشخصات فرد سودجو را از طریق ثبت تیکت یا ارتباط با پشتیبانی اهواز، بخش رسیدگی به تخلفات، مسئله را با اهواز در میان بگذارید.

اهواز از چه سرشماره‌هایی پیامک ارسال می‌کند؟

اکثر پیامک‌هایی که از سوی «اهواز» برای کاربران ارسال می‌شوند از سرشماره inahvaz ارسال می‌شود. همچنین در برخی موارد ممکن است پیامک‌ها از سرشماره‌های مشخص شده دیگری ارسال شود و به غیر از این سرشماره‌‌ها، پیامکی از سمت اهواز ارسال نمی‌گردد.

اهواز تنها از سرشمارهٔ‌‌های مشخصی برای انجام فرآيند‌هایی مانند ارسال کد تایید یا اطلاع‌رسانی‌ها استفاده می‌کند.

توجه داشته باشید که هر گونه پیامکی که از سرشماره‌ای غیر از سرشماره‌های مشخص شده برای کاربران ارسال شود، مربوط به اهواز نیست و ممکن است حاوی لینک فیشینگ (کلاهبرداری اینترنتی) یا کلاهبرداری باشد. در صورت مشاهدهٔ پیامک مشکوک خارج از سرشماره‌های ذکر شده می‌توانید موضوع را از طریق «ارتباط با پشتیبانی» با ما در میان بگذارید.

سرشماره‌های در اهواز: 3000505

پوشش تمامی محلات اهواز از جمله:

کیانپارس، زیتون کارمندی، زیتون کارگری، پادادشهر، پاداد فاز یک، پاداد فاز دو، کیان آباد، گلستان، شهرک دانشگاه، طالقانی، نادری، زیباشهر، نیوسایت، کیانشهر، حصیر آباد، کمپلو جنوبی (کوی انقلاب)، دغاغله، کمپلوی شمالی (لشکر)، زرگان، کوت عبدالله، یوسفی، کوی رمضان، سپیدار، کوی سلطان منش، کوروش (کوی ملت)، سیصد دستگاه، کوی علوی(شیلنگ آباد)، آخراسفالت(شریعتی جنوبی)، شهرک آغاجری، کوی فرهنگیان، امانیه، شهرک حفاری، کوی مدرس، آریاشهر، کوی مهدیس، شهرک نفت، کوی نبوت، صد دستگاه، کوی نفت، باهنر، فرهنگ شهر، بهارستان، فولادشهر، لشکرآباد، پردیس، کانتکس، معین زاده، پیروزی، رسالت

با استفاده از خدمات ویژهٔ اهواز می‌توانید آگهی رایگان خود را ارتقاء داده و آن را «نردبان»، «فوری» یا «تمدید» کنید تا سریع‌تر به نتیجهٔ دل‌خواه خود برسید. برای ارتقاء آگهی رایگان می‌توانید از صفحهٔ «مدیریت آگهی رایگان» اقدام کنید.قوانین سایت دراهواز

دراهواز خود را در ایجاد فضایی امن و سالم برای کاربر متعهد می‌داند. لطفاً در صورت مواجهه با هرگونه برخورد نامناسب، توهین‌آمیز، سوءاستفاده و… ، حتماً آن را از راه «ثبت تخلف و گزارش متخصص» در انتهای صفحهٔ آگهی متخصص، به سایت در اهواز گزارش دهید. تمامی گزارش‌ها بررسی شده و نتیجهٔ آن در سریع‌ترین زمان به شما اطلاع داده می‌شود.

دراهواز صرفا بستری برای ارتباط مشتری و متخصص بوده و در نتیجه هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت ارائه خدمت متوجه دراهواز نیست. حتما پیش از استفاده از خدمت، از مهارت متخصص اطمینان کسب کنید. برای این منظور، می‌توانید از طریق تلفت تماس دراهواز درخواست مدارک و نمونه کار از متخصص داشته باشید. دراهواز به عنوان ارائه دهنده خدمات میزبانی تنها واسطه‌ای برای ارتباط مشتری و متخصص بوده؛ هیچ سودی از معامله میان طرفین نبرده و در نتیجه در صورت بروز مشکل، دراهواز مسئولیتی نداشته و طرفین باید اختلاف خود را از طریق مراجع قضایی حل نمایند. سایت دراهواز(hi,hc) هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری خدمات ندارد و متخصص قیمت‌ خدمات را مشخص می‌کند.

شماره تماس دفتر

لوکیش دفتر "در اهواز" برای مراجعه حضوری