دراهواز

بهترین چاپ پارچه 61 آگهی 23 ژوئن | در اهواز

 • افزودن به علاقه‌مندی 659 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 351 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 372 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 324 بازدید تماس بگیرید
 • چاپ پارچه

  چاپ پارچه اهواز

  در بین تمام این ابداعات، رنگ‌آمیزی و چاپ روی پارچه انقلاب عظیمی در صنعت نساجی بوده و سبب رخداد تحولی عظیم در صنعت مد و پوشاک شد. به همین خاطر‌ امروزه هنر چاپ پارچه پیشرفت‌های زیادی داشته و خوشبختانه عرضه و تقاضا در این زمینه روزبه‌روز گسترش یافته است.

  چاپ دیجیتالی در چاپ دیجیتال، طرح انتخابی شما در سیستم آماده‌سازی شده و با پرینتر مخصوص به صورت مستقیم بر روی پارچه پیاده‌سازی می‌شود. پس از چاپ طرح روی پارچه، بدان حرارت می‌دهند تا رنگ به خوبی خشک شود. در رابطه با چاپ دیجیتال لازم به ذکر است که بر خلاف تکنیک سابلیمیشن، اگر طرح‌های این روش را به طور مداوم شست‌وشو دهید، دچار رنگ پریدگی خواهد شد. از طرفی هم برای چاپ دیجیتال از هر پارچه‌ای نمی‌توان استفاده کرد و محدودیت انتخاب متریال در این باره مطرح است.

  انواع تکنیک های چاپ روی پارچه

  همانطور که چندی پیش بدان اشاره کردیم، امروزه صنعت نساجی پیشرفت‌های چشمگیری داشته و روش‌های مختلفی در این حوزه برای چاپ پارچه ابداع شده است. به همین خاطر دست تولیدکننده و خریدار در انتخاب روش آماده‌سازیِ متناسب با نوع سفارش کاملا باز است. هم‌چنین ناگفته نماند که تکنیک به کار رفته در چاپ پارچه نیز تاثیر مستقیمی بر کیفیت و قیمت نهایی کار خواهد گذاشت. از این‌رو لازم است تا در وهله اول با انواع روش‌های چاپ آشنا شوید و براساس نیاز خود،‌ بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

  چاپ مستقیم روی پارچه

  در روش چاپ مستقیم، رنگ و رنگدانه به واسطه چاپگر، مستقیما بر روی پارچه نقش بسته و محدودیتی از نظر نوع طرح اجرایی وجود ندارد. در ضمن قیمت دستگاه و جوهر مخصوص آن به دلیل وارداتی بودن؛ نسبت به برخی دیگر از روش‌های چاپ گران‌تر است.

  چاپ لیبل روی پارچه

  در چاپ لیبل روی پارچه طرح‌ها توسط رول‌های رنگی بر روی پارچه حکاکی و پرس می‌شوند. یک نمونه بارز از چاپ لیبل پارچه، عدد ثبت شده در پشت لباس‌های ورزشی است. با این حال مسئله‌ای که در رابطه با این روش مطرح است، محدودیت رنگی و اندازه طرح آن می‌باشد؛ زیرا در تکنیک چاپ لیبل صرفا طرح‌های تک رنگ با ابعاد کوچک قابل اجرا هستند.

  چاپ سابلیمیشن روی پارچه

  نزدیک از آنکه فرایند چاپ سابلیمیشن را به‌علت شما عزیزان گزارش دهیم، بهتر است توسط معنا واژه‌شناس این لغت دوست شوید. درواقع فعل سابلیمیشن به قصد معنای صعود کردن اگر به قصد عبارتی تطور سفت به قصد کلبتین می‌باشد. گذشته یا برایتان پرسش است که به چه جهت قید این‌سان نامور را فراز رخ این شیوه نهاده شده، باید بگوییم که در پروسه سابلیمیشن، زبده در دمای ۲۰۰ حد سانتی‌گراد از وجد سفت به قصد کلبتین تطور شده و فراز رخ منسوج پیاده‌سازی می‌شود. بدین نهاد چاپ ارائه دادن فراز رخ منسوج فرجام می‌گیرد. حکماً طریقه سابلیمیشن کاردان بسیط‌طراوت داشته و صرفا مزایای نزاکت به قصد چاپ ارائه دادن فراز رخ منسوج بی‌پایان نمی‌شود؛ لابل به‌علت زیباسازی و چاپ ارائه دادن رخ ظرف، پارچ، کسوت و… نیز از این طریقه صرفه‌گیری می‌شود.

  کاغذی که در چاپ سابلیمیشن استفاده دارد، پلات کنیه داشته و انتساب به قصد ساری کاغذهای چاپ منسوج بها دامنه‌طراوت دارد. در روبرو زبده مصرفی این طریقه، انتساب به قصد باقیمانده شیوه‌ها شدید‌پژمرده است، از این‌ظهر بها آغازین چاپ سابلیمیشن نیز تاآن زمان نزاع کمی توسط ساری طریقه‌ها نخواهد داشت. توسط این نیستی آنچه در نسبت توسط این شیوه جامع قدر است، مجال چاپ حادثه تنها اگر تا شمارگان میزان و لاوجود انحصار ارائه دادن انتخابی می‌باشد. در این فرایند، ارائه دادن فراز رخ یک مراسله چاپ شده و رخ منسوج عهد می‌گیرد،‌ قبل توسط گرمی ادا کردن به قصد نزاکت، زبده شکن فرایند صعود کردن، تطور به قصد کلبتین شده و فراز رخ منسوج اجرا می‌گردد.

  چاپ سابلیمیشن مزایای دارد؟!

  خب لا اینجای حادثه توسط هستی چاپ سابلیمیشن دوست شدیم و داده‌ها ارزشمندی دوروبر فرایند چاپ رخ منسوج توسط این طریقه آموختیم. گذشته دوره نزاکت است مزایای شیوه مزبور را نیز مشهور و به قصد واسطه مقبولیت عام نزاکت در حرفه چاپ و بافندگی پایه ببریم. از این‌ظهر در دنباله یکسری از نمایان‌ترین مزایای این طریقه را گزارش خواهیم انصاف.

  بها مفروق به قصد‌برتری در شمارگان میزان اگر دامنه

  بها چاپ در طریقه سابلیمیشن، تا در شمارگان دامنه نیز مفروق به قصد‌برتری بوده و به قصد بلد شکل ناقص حادثه، مصرف کلاً شده زیادتر نخواهد شد. به قصد همین قریحه یک گزینه متعالی به‌علت سفارشات شکل دامنه شمرده‌شده می‌شود. حکماً یک رمز گرانبها در مناسبت چاپ سابلیمیشن این است که در برگزیدن قسم متریالی که می‌خواهید چاپ را فراز رخ نزاکت فرجام دهید، قلیلی انحصار نیستی دارد. برای‌اینکه فرایند مزبور در دمای میزان فرجام می‌گیرد، از این ظهر متاهل فراز رخ منسوج‌هایی اجرا می‌شود که از قسم پلیمر اگر پلی یابو باشند.

  بطی‌ء میزان و چاپ زیادتر

  در این طریقه بطی‌ء تولیدات و کارآیی حادثه بالاتر بوده و در هنگام کمتری می‌توانید شمارش بیشتری از محصولات را پرداخته‌سازی نمایید.

  بقا و ماندگاری میزان

  احیانا غلام قربانی ارائه دادن‌های به‌طبع‌رسیده فراز رخ منسوج بوده‌اید که توسط مسیر هنگام پرده‌پرده شده و در سیاهه قید جنین قلاب‌وشو ناپدید می‌شوند. دست‌نبشته خیر اینکه چاپ سابلیمیشن از حال زیرین رستی‌خوار بوده و قید این‌سان اتفاقی به‌علت نزاکت نمی‌افتد. برای‌اینکه زبده در تاروپود منسوج رسوخ یافته و در ریسمان‌های نزاکت بافته می‌شود. از این‌ظهر دیگر صرفا یک پرده جداگانه از منسوج نبوده و آن قلاب‌وشو و… از نزاکت منفصل نخواهد شد.

  حال متعالی پیاده‌سازی ارائه دادن

  در طریقه سابلیمیشن به قصد بلد لاوجود مسیر از وجد سیال آن چاپ، نقش درجای وجود قرص بیات و فراز رخ منسوج گسترده نمی‌شود. فلذا ارائه دادن آغازین بی‌نهایت کدر و باریک چاپ شده و نیازی به قصد اضطراب از علت شوخی حادثه نخواهد حیات.

  توان قلاب‌وشو

  همانطور که مقدار نزدیک بدان کنایه کردیم، حال و ماندگاری ارائه دادن‌های چاپ شده توسط شیوه سابلیمیشن میزان بوده و آنگاه از چاپ، زبده مصرفی در اجزای منسوج رسوخ می‌یابد، از این‌ظهر آن قلاب‌وشو برخورد نقش پریدگی نشده و صراح نخواهد شد.