دراهواز

بهترین استخدام در اهواز 61 آگهی 24 ژوئن | در اهواز

 • افزودن به علاقه‌مندی 1457 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1263 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1406 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 232 بازدید تماس بگیرید
 • استخدام در اهواز

  سرویس استخدام شما در دراهواز؛ سرویس استخدام شما در اهواز؛ در ادامه با در اهواز با شمائیم تا با توضیحات پنل استخدام شما را روشن تر کنیم.

  مزایای پنل استخدام اهواز چیست؟

  «پنل استخدام اهواز» امکانی است که کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند تا در اهواز، صفحهٔ مخصوص به خود را داشته و از امکانات ویژهٔ آن بهره‌مند شوند.
  اهواز در راستای بهبود بخش استخدام خود و کمک به کارفرمایان برای انتشار بهتر آگهی و جذب کارجویان متناسب، پنل ویژه استخدام را ارائه کرده است. این پنل به شما امکان تمایز آگهی در بین صدها هزار آگهی و جلب اعتماد کارجویان را می‌دهد و علاوه بر آن می‌توانید از امکاناتی مانند نردبان گروهی آگهی‌ها، خرید بسته‌های انتشار و نردبان، تخفیف ویژهٔ پنل استخدام و ارتباط با پشتیبانی اختصاصی استفاده کنید.

  مزایای پنل استخدامی اهواز:

  1. دریافت نشان تایید شده و افزایش اعتبار آگهی های استخدام
  2. برندسازی و بهبود فرآیند جذب و استخدام
  3. نمایش ویژهٔ اگهی‌ها و تمایز در بین صدها هزار آگهی
  4. پشتیبانی و مشاوره VIP
  5. داشتن صفحه اختصاصی استخدام جهت معرفی و نمایش تمام آگهی های شغلی
  6. بسته‌های متنوع آگهی و نردبان با تخفیف ویژهٔ پنل استخدام متناسب با نیاز کسب‌وکارهای مختلف
  7. ثبت و مدیریت ویژهٔ آگهی‌های استخدامی با برند شما
  8. نردبان گروهی آگهی‌های استخدام به شکل هم‌زمان
  9. مدیریت آسان آگهی‌ها در پنل استخدام
  10. عدم محدودیت در ثبت آگهی روزانه

  شرایط و قوانین پنل استخدام اهواز

  مطالعهٔ شرایط و ثبت نام کاربران در پنل استخدام، به منزله پذیرش و قبول شرایط و قوانین پنل استخدام اهواز و همچنین «شرایط و قوانین اهواز» است.

  چطور در اهواز یک پنل استخدام ثبت کنم؟

  برای ثبت نام در پنل استخدام کافی است به صفحه https://inahvaz.ir/jobs مراجعه کرده و اطلاعات خود را در فرم ثبت نام اولیه وارد کنید. همکاران ما در اولین زمان ممکن برای دریافت اطلاعات و ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

  برای ثبت پنل استخدام در اهواز کافی‌ست با مطالعهٔ شرایط ثبت استخدام در اهواز به صفحه https://inahvaz.ir/jobs مراجعه کنید. در این صفحه باید اطلاعات مورد نیاز برای پیش‌ثبت‌نام را به صورت کامل وارد کنید.

  مراحل ثبت پنل استخدام در اهواز:

  مرحلهٔ‌ ۱- وارد کردن مشخصات: نام و نام خانوادگی خود را در بخش مشخص شده وارد کنید.

  مرحلهٔ‌ ۲- نام کسب‌وکار: نام کسب و کار خود را در این بخش وارد کنید.

  مرحلهٔ‌ ۳-  وارد کردن شمارهٔ همراه: شمارهٔ همراهی که قصد دارید با آن به عنوان کارفرما در اهواز فعالیت کنید و پنل برای شما فعال شود را وارد کنید. و توجه‌ داشته باشید شمارهٔ همراه ثبت شده باید فعال و در دسترس باشید زیرا شماره‌ای است که پشتیبانان برای تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت با آن تماس می‌گیرند.

  مرحلهٔ‌ ۴- تلفن ثابت: تلفن ثابت محل کسب‌وکار خود را وارد کنید.

  مرحلهٔ پایانی ثبت اطلاعات: پس از وارد کردن اطلاعات بالا روی گزینهٔ «ثبت‌نام در پنل ویژهٔ استخدام» کلیک کنید تا اطلاعات شما ثبت شود.

  پس از ثبت درخواست و فعال شدن پنل استخدام، می‌‌توانید با ارائه مدارک رسمی، برند کارفرمایی خود را در اهواز ثبت کنید و از مزایای پروفایل استخدام مانند صفحهٔ اختصاصی، شاخص‌ شدن آگهی‌ها با نشان ویژهٔ «مدارک کارفرما تایید شده» و… بهره‌مند شوید.

  پس از ارسال مدارک همکاران ما در اولین زمان ممکن برای دریافت اطلاعات و ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس می‌گیرند و پس از تایید مدارک «پروفایل استخدام» برای شما فعال می‌شود. چنانچه پیشتر ثبت نام کرده اما موفق به تکمیل مدارک و ثبت پنل کارفرما نشده‌اید با پشتیبانی پنل استخدام اهواز به شماره 09366918839 تماس بگیرید.

  چطور وارد پنل استخدام خود در اهواز شوم؟

  برای ورود به پنل استخدام در اپلیکیشن وارد صفحهٔ «اهواز من» شده و در بالای صفحه، گزینهٔ «پنل استخدام» را انتخاب کنید تا وارد پنل خود در اهواز شوید. سپس روی گزینهٔ «شروع به کار» کلیک کنید و با قبول شرایط و قوانین، پنل برای شما فعال می‌شود.

  برای ورود به پنل استخدام خود در اهواز و استفاده از امکانات ویژهٔ کارفرمایان و ثبت آگهی‌های استخدامی، مراحل زیر را طی کنید:

  در صفحهٔ اصلی روی گزینهٔ «اهواز من» کلیک کنید.
  در صورتی که وارد حساب کاربری خود نشدید با شماره‌ای که ثبت‌نام کردید وارد شوید.
  در بالای صفحهٔ اهواز من روی گزینهٔ « پنل استخدام» کلیک کنید.
  روی گزینهٔ «شروع به کار» کلیک کنید.
  پس از قبول شرایط و قوانین، وارد پنل خود در اهواز شده و می‌‌توانید از امکانات مختلف اهواز برای کارفرما‌ها استفاده کنید.
  پنل استخدام اهواز چه امکاناتی دارد؟

  در پنل استخدام اهواز می‌توانید از امکانات مختلفی مانند مدیریت آگهی، نردبان گروهی آگهی‌ها، دریافت نشان کارفرما تایید شده» و مشاهدۀ وضعیت و خرید بسته‌های آگهی، مدیریت کاربران، مشاهدهٔ رزومه‌های دریافتی و نردبان با تخفیف ویژهٔ پنل استخدام بهره‌مند شوید.

  پس از ثبت پنل استخدام خود در برنامه اهواز، یک پنل اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با کمک آن می‌‌توانید آگهی‌های استخدامی خود را مدیریت و از خدمات ویژه اهواز برای کارفرما‌یان استفاده کنید. در ادامه امکانات مختلف پنل استخدام اهواز را معرفی می‌کنیم:

  مدیریت پنل: در این بخش می‌توانید اطلاعات کسب و کار و آگهی‌های خود را مشاهده کنید. همچنین با انتخاب هر یک از آگهی‌ها، می توانید علاوه بر مشاهده اطلاعات آگهی آن را مدیریت یا ویرایش کنید.
  ثبت آگهی در پنل: با انتخاب این گزینه وارد فرآیند ثبت آگهی در پنل استخدام می‌شوید و در صورت که مدارک خود را احراز کنید آگهی‌های منتشر شدهٔ شما از طریق پروفایلتان با نشان «مدارک کارفرما تایید شده» نمایش داده می‌شود.
  نردبان گروهی آگهی‌ها: برای بالا رفتن سرعت مدیریت و نردبان آگهی‌ها به‌صورت گروهی می‌توانید از این بخش استفاده کنید. در این بخش می‌توانید آگهی‌هایی که می‌خواهید ارتقا داده و بازدید آن‌ها را افزایش دهید انتخاب کنید و به آسانی نردبان چند آگهی را همزمان انجام دهید. در صورتی که موجودی نردبان شما کافی نباشد قبل از نردبان گروهی، باید به بخش «وضعیت و خرید بسته آگهی و نردبان» مراجعه کرده و موجودی نردبان خود را افزایش دهید.
  وضعیت و خرید بستۀ آگهی و نردبان: در این قسمت از پنل می‌توانید تعداد آگهی‌های فعال خود و تعداد آگهی و نردبان که برای استفاده در پنل باقی مانده‌اند را مشاهده کرده و در صورت نیاز بسته‌های آگهی‌، نردبان یا ترکیبی آگهی و نردبان را با تخفیف ویژهٔ پنل‌ استخدام خریداری کنید.
  تماس با پشتیبانی: در صورتی که شما کاربر پنل استخدام باشید، در صفحهٔ اهواز من و در بخش «پنل استخدام» می‌توانید با کلیک بر روی گزینهٔ «تماس با پشتیبانی» مستقیماً با بخش پشتیبانی اختصاصی کارفرمایان اهواز با شمارۀ 09366918839 در هر ساعت شبانه‌روز تماس گرفته و از آنها برای مشکلات و ابهامات خود کمک بگیرید.
  مدیریت کاربران: در صورتی که قصد دارید افراد دیگری مدیریت و یا مسئولیت آگهی‌گذاری را در پنل استخدام شما داشته باشند، در این بخش می‌توانید دستیاران خود را اضافه یا حذف کنید و نوع دسترسی و محدودیت‌های آن‌ها را تغییر دهید
  مشاهده رزومه های دریافتی: در این قسمت لیستی از آگهی‌هایی که قابلیت ارسال رزومه را برای آن‌ها فعال کرده‌اید مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر یک از آگهی‌ها، رزومه‌های دریافتی آن آگهی در دسترس است. علاوه بر این شما می‌توانید از بخش مدیریت آگهی نیز رزومه‌های دریافتی برای هر آگهی را مشاهده کنید.
  چگونه آگهی‌های استخدام خود را در پنل استخدام ثبت کنم؟

  پس از ایجاد پنل استخدام در اهواز با کلیک بر روی گزینهٔ «ثبت آگهی» و انتخاب گزینهٔ «آگهی پنل» می‌توانید آگهی‌های خود را با برند کارفرمایی تایید شده ثبت کنید. توجه داشته باشید برای ثبت آگهی نیاز است تا بستهٔ فعال داشته باشید.

  برای ثبت آگهی استخدامی در پنل استخدام اهواز کافی است از روش‌های زیر استفاده کنید:

  (روش اول)

  از منوی بالا گزینهٔ «ثبت آگهی» را انتخاب کنید.
  روی گزینهٔ «آگهی پنل» کلیک کنید.
  وارد مراحل ثبت شده و لازم است اطلاعات مورد نیاز مانند شرح موقعیت شغلی، شرایط و نیازمندی‌ها و غیره را وارد کنید.
  پس از ثبت اطلاعات، آگهی استخدام شما در صف انتشار قرار گرفته و بررسی می‌شود و در صورت تایید روی اهواز منتشر می‌شود.

  (روش دوم)

  از قسمت بالا روی گزینهٔ «اهواز من» کلیک کنید.
  از منوی باز شده، گزینهٔ «پنل استخدام» را انتخاب کرده تا وارد پنل املاک شوید.
  روی گزینه «ثبت آگهی در پنل» کلیک کنید.
  وارد مراحل ثبت شده و لازم است اطلاعات مورد نیاز مانند شرح موقعیت شغلی، شرایط و نیازمندی‌ها و غیره را وارد کنید.
  پس از ثبت اطلاعات، آگهی استخدام شما در صف انتشار قرار گرفته و بررسی می‌شود و در صورت تایید روی اهواز منتشر می‌شود.

  پس از انتخاب ثبت آگهی در پنل باید ابتدا بستهٔ ثبت آگهی خریداری کرده و در صورتی که بستهٔ فعال داشته باشید، وارد مراحل ثبت آگهی شده و لازم است اطلاعات مورد نیاز مانند دسته‌بندی، محدودۀ آگهی، شرح موقعیت شغلی و غیره را پر کنید. توجه داشته باشید با تکمیل اطلاعاتی مانند دستمزد، نوع پرداخت و بیمه می‌تواند تاثیر آگهی خود را افزایش داده و بیشتر دیده شوید.

  پس از  ثبت اطلاعات، آگهی در صف انتشار قرار گرفته و پس از بررسی و در صورت تایید، روی اهواز منتشر می‌شود و نتیجه از طریق پیامک و پستچی اهواز اطلاع رسانی می‌شود. برای آشنایی بیشتر با فرآیند ثبت آگهی در اهواز می‌توانید مقالهٔ مراحل ثبت آگهی در اهواز را مطالعه کنید.

  چگونه به آگهی‌های استخدام خود، شماره ثابت اضافه کنم؟

  برای ثبت شمارهٔ ثابت خود در آگهی، پس از ثبت آگهی می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ «اهواز من» وارد «پنل استخدام» شده و در بخش «مدیریت پنل»، آگهی خود را انتخاب کرده و شمارهٔ ثابت خود را ثبت کنید.

  ثبت آگهی تنها با شمارهٔ همراه امکان‌پذیر است. در صورتی که تمایل دارید شمارهٔ ثابت خود را در آگهی ثبت کنید می‌توانید پس از ثبت آگهی، و از طریق مراحل زیر شمارهٔ ثابت خود را وارد کنید:

  از منوی بالا گزینهٔ «اهواز من» را انتخاب کنید.
  از منوی باز شده روی گزینهٔ «پنل استخدام» کلیک کنید.
  وارد صفحهٔ مدیریت پنل شده و روی آگهی مورد نظر کلیک کنید.
  در صفحهٔ «مدیریت آگهی»، گزینهٔ «افزودن شمارهٔ ثابت» را انتخاب کنید.
  شمارهٔ ثابت خود به همراه پیش‌شمارهٔ شهرتان را وارد کنید.
  کد تایید از طریق تماس، به شمارهٔ ثابت وارد شده اعلام می‌شود، آن را در قسمت مشخص شده وارد کنید.
  روی دکمهٔ «تأیید» کلیک کنید.
  شمارهٔ ثابت شما به آگهی اضافه می‌شود.

  توجه داشته باشید که شمارهٔ ثابت نباید داخلی داشته باشد و باید شمارهٔ ثابت مستقیم را وارد کنید.

  چگونه با داشتن پنل استخدام، آگهی شخصی منتشر کنم؟

  برای ثبت آگهی شخصی، روی گزینهٔ «ثبت آگهی» کلیک کنید و در صفحهٔ جدید گزینهٔ «آگهی شخصی» را انتخاب کنید تا وارد مراحل ثبت آگهی شوید. پس از بررسی و در صورت تایید، آگهی شما در حساب شخصی‌تان ثبت می‌شود.

  شما می‌توانید با داشتن پنل استخدام همچنان آگهی‌های شخصی خود را منتشر کنید و مانند قبل با حساب شخصی خود در اهواز فعالیت کنید. برای انتشار آگهی کافی است مراحل زیر را طی کنید:

  روی گزینهٔ «ثبت آگهی» کلیک کنید.
  در صفحهٔ جدید گزینهٔ «آگهی شخصی» را انتخاب کنید.
  مراحل ثبت آگهی را طی کنید.
  پس از ثبت، آگهی وارد فرآیند بررسی شده و در صورت تایید، در حساب شخصی شما منتشر می‌شود.

  برای مدیریت آگهی‌های شخصی کافی است در صفحهٔ اهواز من، گزینهٔ «حساب شخصی» را انتخاب کرده و وارد  بخش «آگهی های من» شوید. در این بخش شما به آگهی‌های شخصی‌تان دسترسی داشته و می‌توانید آن‌ها را مدیریت کنید.

  چگونه آگهی‌‌های استخدامی خود را مدیریت کنم؟

  برای مدیریت آسان و سریع همهٔ آگهی‌های پنل استخدام، می‌توانید در پنل استخدام و بخش «مدیریت پنل» همهٔ آگهی‌های خود را مشاهده کرده و با انتخاب هر یک، آن‌ها را مدیریت کنید.

  پنل استخدام اهواز این امکان را فراهم می‌کند تا سریع‌تر آگهی‌های منتشر شدهٔ خود را مدیریت کنید. برای بررسی و مدیریت آگهی‌های خود در «پنل استخدام» می‌توانید از امکانات زیر استفاده کنید:

  نردبان گروهی آگهی ها:

  برای بالا رفتن سرعت مدیریت و نردبان آگهی‌ها به‌صورت گروهی می‌توانید از این بخش استفاده کنید. در این بخش می‌توانید آگهی‌هایی که می‌خواهید ارتقا داده و بازدید آن‌ها را افزایش دهید انتخاب کنید و به آسانی نردبان چند آگهی را همزمان انجام دهید. در صورتی که موجودی نردبان شما کافی نباشد قبل از نردبان گروهی، باید به بخش «وضعیت و خرید بسته آگهی و نردبان» مراجعه کرده و موجودی نردبان خود را افزایش دهید.

  رزومه های دریافتی :در این قسمت لیستی از آگهی‌هایی که قابلیت ارسال رزومه را برای آن‌ها فعال کرده‌اید مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر یک از آگهی‌ها، رزومه‌های دریافتی آن آگهی در دسترس است.
  علاوه بر این شما می‌توانید از بخش مدیریت آگهی نیز رزومه‌های دریافتی برای هر آگهی را مشاهده کنید.
  مدیریت پنل:

  در این بخش همهٔ آگهی‌های شما (منتشر شده‌ها و حذف شده‌ها) قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی آگهی‌های منتشر شده، می‌توان اطلاعات آگهی مورد نظر خود مشاهده و آن را مدیریت یا ویرایش کنید:

  ارتقای آگهی و افزایش بازدید:

  برای افزایش بازدید آگهی، بعد از انتشار می‌توان آن را نردبان کرد تا دوباره در صدر لیست ظاهر شود و بازدیدکنندگان بیشتری آن را مشاهده کنند. همچنین در این بخش می‌توانید پیش از انقضا، آگهی خود را برای ۳۰ روز دیگر تمدید کنید یا با انتخاب گزینهٔ فوری، آگهی خود را با نشان فوری در صفحهٔ نمایش آگهی‌ها نمایش دهید تا علاوه بر تمایز ظاهری، در دستهٔ فوری‌ها نیز قرار گیرد.

  پیش نمایش:

  با رفتن به این بخش، ظاهر آگهی خود (به شکلی که برای بازدیدکنندگان نمایش داده می‌شود) را می‌توان مشاهده کنید.

  افزودن شماره ثابت: در این بخش می‌توانید شماره ثابت کسب‌وکار خود را به آگهی اضافه کنید. لازم به ذکر است شماره‌های تجاری (سانترال) ثبت نمی‌شوند.

  ویرایش آگهی:

  برای ویرایش هر قسمت از آگهی خود با مراجعه به این بخش، ویرایش خود را انجام داده و بعد از تایید، آگهی پس از بررسی و در صورت تایید با ویرایش جدید منتشر می‌شود.

  حذف آگهی:

  برای حذف آگهی می‌توان از این بخش اقدام کرد.

  آمار بازدید آگهی:

  با انتخاب هر کدام از آگهی‌های منتشر شده در بخش مدیریت آگهی، آمار بازدید به تفکیک روزهای فعال بودن هر آگهی قابل مشاهده است و می توان با نردبان کردن آگهی، این آمار را افزایش داد. علاوه بر این، خلاصه‌ای از آمار هر آگهی زیر عنوان آن در بخش مدیریت پنل قابل مشاهده است.

  رزومه‌های دریافتی:

  در این قسمت لیستی از آگهی‌هایی که قابلیت ارسال رزومه را برای آن‌ها فعال کرده‌اید مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هر یک از آگهی‌ها، رزومه‌های دریافتی آن آگهی در دسترس است.
  علاوه بر این شما می‌توانید از بخش مدیریت آگهی نیز رزومه‌های دریافتی برای هر آگهی را مشاهده کنید.

  چرا آگهی استخدام من منتشر نشده است؟

  انتشار آگهی تکراری، ثبت آگهی با مصادیق غیرمجاز و انتخاب دسته‌بندی اشتباه از رایج‌ترین دلایل رد آگهی پیش از انتشار است.

  آگهی‌های شما ممکن است به دلایل مختلفی، در مرحلهٔ بررسی پیش از انتشار روی اهواز رد شوند. با مطالعهٔ شرایط ثبت آگهی در «اهواز» می‌توانید بدون هیچ مشکلی آگهی خود را ثبت کنید. مهمترین دلایل رد آگهی عبارتند از:

  انتخاب دسته بندی اشتباه

  اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید، آگهی شما با عنوان «دسته‌بندی اشتباه است» رد شده و از طریق پستچی اهواز به شما اطلاع رسانی می‌شود. برای آشنایی با دسته‌بندی‌های اهواز و انتخاب دسته‌بندی مناسب می‌توانید مقالهٔ دسته‌بندی مناسب آگهی من چیست؟ را مطالعه کنید.

  ثبت آگهی تکراری

  طبق قوانین «اهواز» امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه یا تکراری به صورت هم‌زمان با آگهی فعال‌تان وجود ندارد. در این صورت آگهی که قصد انتشار آن را داشتید، تایید نشده و با دلیل «ثبت آگهی تکراری» منتشر نمی‌شود.

  ایجاد محدودیت‌های قومی و نژادی

  ایجاد هرگونه محدودیت قومی و نژادی برای استخدام در آگهی‌های اهواز ممنوع بوده و آگهی شما مغایر با قوانین و مقررات اخلاقی سایت و اپلیکیشن اهواز است. در صورت مشاهده این موارد آگهی ثبت نمی‌شود.

  ثبت آگهی با مصادیق غیرمجاز
  آگهی‌های ثبت شده در اهواز باید بر اساس شرایط و قوانین اهواز بوده و در آن‌ها از کالا‌ها و خدمات غیرمجاز استفاده نشده باشد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید مقالهٔ لیست کالاها و فعالیت‌های ممنوعه را مطالعه کنید.
  عدم انتشار آگهی به‌دلیل اطلاعات گنگ و ناکافی
  امکان انتشار عبارت‌های تبلیغاتی و عبارت‌هایی که نامرتبط با استخدام در عنوان آگهی وجود ندارد. در این حالت آگهی شما نیاز به ویرایش دارد.
  درج مکرر آگهی مشابه
  توجه داشته باشید در صورت حذف آگهی، تنها پس از  ۲۴ساعت از زمان حذف، ثبت آگهی مشابه امکان پذیر است. هنگامی که پیش از اتمام این بازهٔ زمانی به ثبت آگهی با محتوای مشابه اقدام کنید، با پیام «درج مکرر آگهی مشابه» روبهٰ‌رو شده و آگهی شما منتشر نمی‌شود.
  چطور از قابلیت نردبان گروهی آگهی‌ها استفاده کنم؟

  برای نردبان گروهی آگهی‌ها، وارد صفحهٔ اهواز من شده و در بخش پنل کارفرما، گزینهٔ «نردبان گروهی آگهی‌ها» را انتخاب کنید. در صفحهٔ جدید آگهی‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و نردبان کنید.

  با استفاده از پنل کارفرما اهواز شما می‌توانید آگهی‌های خود را سریع‌تر مدیریت کرده و همچنین آن‌ها را به صورت گروهی نردبان کنید. برای نردبان گروهی آگهی‌ها مراحل زیر را طی کنید:

  از بالای صفحه گزینهٔ «اهواز من» را انتخاب کنید.
  در صفحهٔ اهواز من گزینهٔ «پنل استخدام» را انتخاب کرده و وارد پنل استخدام خود شوید.
  روی گزینهٔ «نردبان گروهی آگهی‌ها» کلیک کنید.
  آگهی‌هایی که قصد ارتقا و نردبان آن‌ها را دارید انتخاب کنید.
  روی دکمهٔ «نردبان گروهی» کلیک کنید.
  آگهی‌هایی که انتخاب کردید نردبان می‌شوند.

  توجه داشته باشید در صورتی که بسته‌های نردبان شما به اتمام رسیده باشد با پیام «موجودی نردبان شما کافی نیست» مواجه شده و می‌توانید در بخش «وضعیت و خرید بستۀ آگهی و نردبان» تعداد نردبان باقی‌مانده خود را بررسی کرده و با تخفیف ویژهٔ پنل کارفرما، بسته مورد نیاز خود را خریداری کنید.

  چطور مصرف بسته‌های آگهی و نردبان را بررسی کنم؟

  برای بررسی وضعیت بسته‌های آگهی یا نردبان خود می‌توانید با مراجعه به پنل استخدام و بخش «وضعیت و خرید بستۀ آگهی و نردبان» از تعداد آگهی‌ها و نردبان‌های باقی‌ماندهٔ خود آگاه شوید یا برای خرید بسته‌های جدید اقدام کنید.

  پس از ثبت‌نام در پنل استخدام، ۵ آگهی رایگان به شما هدیه داده می‌شود. با استفاده از پنل استخدام شما می‌توانید تعداد آگهی‌ها یا نردبان خود و موجودی باقی ماندهٔ آن‌ها را مشاهده کنید و در صورت  اتمام بسته، برای خرید بسته‌های جدید به راحتی اقدام کنید. برای بررسی وضعیت بسته‌‌های آگهی و نردبان مراحل زیر را طی کنید:

  از قسمت بالا روی گزینهٔ «اهواز من» کلیک کنید.
  از منوی باز شده گزینهٔ «پنل استخدام» را انتخاب کنید.
  روی گزینهٔ «وضعیت و خرید آگهی و نردبان» کلیک کنید.
  در صفحهٔ جدید می‌توانید وضعیت بسته‌های خود را مشاهده کرده یا برای خرید بستهٔ جدید اقدام کنید.

  برای خرید بستهٔ جدید مراحل زیر را طی کنید:

  در بخش وضعیت و خرید بسته‌ روی گزینهٔ «خرید بستهٔ نردبان، آگهی یا بسته‌های ترکیبی نردبان و آگهی» کلیک کنید
  در صفحهٔ جدید می‌توانید بستهٔ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  پس از انتخاب بسته، روی گزینهٔ «پرداخت» کلیک کنید.

   

  پس از طی کردن مراحل پرداخت حجم بستهٔ شما افزایش یافته و می‌توانید تعداد آن را در بخش وضعیت و خرید بسته‌ مشاهده کنید.