در اهواز
 • افزودن به علاقه‌مندی 354 بازدید تماس بگیرید
 • زیتون کارمندی

  درباره‌ی محله زیتون کارمندی(zeitoun karmandi) بیشتر بدانیم ؛ با گشت و گذار در بین هزاران آگهی فعال و تایید شده در زیتون کارمندی اهواز می‌ توانید بهترین گزینه را کاوش، بررسی و انتخاب بهترین کسب و کار از به روزترین دایرکتوری در اهواز خریداریو یا تحلیل کرده و بهترین تصمیم را بگیرید.
  با سرچ دست و پا شکسته در دسته زیتون کارمندی اهواز ما با سال‌ها تجربه در امور ارائه لیست قیمت خرید و فروش در اهواز می توانیم در تمام مسیر همواره بهترین تجارب و نتایج را برای شما رقم بزنیم.
  هم‌چینین اگر قصد استعلام لیست قیمت خرید و فروش را دارید نیز، با ثبت آگهی در زیتون کارمندی اهواز سایت آنلاین دایرکتوری مشاغل در اهواز، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن هرآنچه که باید را بفروشید. در این مسیر می‌توانید از کمک و مشاوره با تجربه‌ترین مشاورین سایت دراهواز نیز بهره گرفته و با خیال راحتی تمام خرید یا فروش خود را انجام دهید.
  منطقه زیتون کارمندی در استان خوزستان Khuzestan و در محدوده‌ی شرقی شهرستان اهواز واقع شده است.
  محله زیتون کارمندیاز شمال با خیابان مناطق، از شرق با میدان فرودگاه و خیابان شاهد، از جنوب با بلوار قاسم سلیمانی و از غرب با بزرگراه مدرس، میدان نخل و خیابان مهران محدود شده است و با محله‌های ‌کوروش، نیوساید، کوی نیرو، کوی ملی راه، سلطان منش، کوی شاهد، کوی عابدی، کوی پیروزی مجاورت دارد. این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم محله زیتون کارمندی می‌توان به بوستان زیتون، سیتی سنتر مهزیار، مرکز خرید زیتون، رستوران کوهرنگ، مرکز خرید زهره، استخر فجر، رستوران فجر، مرکز خرید سارا، کافه رستوران بام و پارک اشاره کرد.
  شما می‌توانید نقشه کامل محله زیتون کارمندی به همراه تمام جزئیات از جمله اطلاعات کامل ساختمان‌های این محله را مشاهده و از طریق نقشه در سایت دراهواز(in ahvaz) با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها مسیریابی کنید.