در اهواز
 • افزودن به علاقه‌مندی 36 بازدید تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 375 بازدید تماس بگیرید
 • پاداد فاز دو

  محله فاز دو پادادشهر در استان خوزستان و در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر اهواز واقع شده است. محله فاز دو پادادشهر از شمال با خیابان بهار، بلوار دانش و خیابان بیست و چهار متری فاز دوم، از شرق با بلوار امام خمینی و بلوار معلم و از غرب با بلوار هاتف و بلوار هجرت محدود شده است و با محله‌های ‌فاز یک پادادشهر، کوی آزاده، بهشت آباد، فاز پنج پادادشهر، کوی ترابری، کوی جانبازان، کوی جهاد مجاورت دارد.
  محله فاز دو پادادشهر در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به پارک محله فاز دو پادادشهر، پارک محله فاز دو پادادشهر، پارک محله فاز دو پادادشهر، پارک محله فاز دو پادادشهر، پارک کوکب، پارک محله فاز دو پادادشهر، پارک سعادت، پارک محله فاز دو پادادشهر، پارک محله فاز دو پادادشهر و پارک محله فاز دو پادادشهر اشاره کرد.
  شما می‌توانید نقشه کامل محله فاز دو پادادشهر به همراه تمام جزئیات از جمله اطلاعات کامل ساختمان‌های این محله را مشاهده و از طریق نقشه در سایت دراهواز(in ahvaz) با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها مسیریابی کنید.
  فاز دو پادادشهر اهواز یکی از محلات مسکونی شهر اهواز است که در شمال غربی شهر و در محدوده میان جاده‌های اهواز به خرمشهر و اهواز به شوش واقع شده است. این محله در حومه شمالی شهر اهواز قرار دارد و در دهستان شهرک سرداران واقع شده است.

  فاز دو پادادشهر اهواز از دو بخش جداگانه تشکیل شده است: فاز دو مرکزی و فاز دو شمالی. فاز دو مرکزی شامل برخی از خیابان‌های اصلی این محله مانند خیابان شهید نجفی، خیابان شهید دانشمندی و خیابان شهید مدنی است. این بخش از فاز دو دارای امکاناتی مانند مراکز خرید، پارک‌ها، مدارس و مراکز بهداشتی است.

  فاز دو شمالی پادادشهر اهواز نیز در ادامه فاز دو مرکزی قرار دارد و از خیابان‌هایی مانند خیابان شهید جهانگیری و خیابان شهید موسوی تشکیل شده است. این بخش از محله فاز دو پادادشهر دارای امکاناتی مانند مدارس، مسجد، پارک‌ها و فضاهای سبز است.

  با توجه به موقعیت جغرافیایی فاز دو پادادشهر اهواز و نزدیکی آن به مراکز تجاری و اداری شهر، این محله یکی از مناطق پرجمعیت شهر اهواز است و جایگاه مهمی در معماری و شهرسازی اهواز دارد.