در اهواز
در اهواز

پلن برنزی

50,000تومان 30 روز
30 روزه
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 1 آگهی

پلن نقره ای

70,000تومان 30 روز
30 روزه
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 2 آگهی

پلن طلایی

80,000تومان 30 روز
30 روزه
صفحه پروفایل نمایش اطلاعات تماس ثبت آگهی تعداد آگهی: 3 آگهی

سلام وقت شما بخیر و خوشی کسب و کارتون پربرکت🌳 من رحیمی هستم مشاور شما در مجموعه «دراهواز» و افتخار این رو دارم که همراهتون باشم 🌹 لطفا شماره من(09366918839) رو سیو داشته باشید، هر سوال و کاری داشتین بهم پیام بدین یا تماس بگیرید🙏✨

انتشار آگهی تبلیغ در بیشتر دسته‌بندی‌های اهواز رایگان است اما برای ثبت آگهی تبلیغ در برخی دسته‌بندی‌ها یا ارسال آگهی تبلیغ بیش از تعداد مجاز، نیاز به پرداخت براساس تعرفهٔ خدمات در اهواز است.

آیا ثبت آگهی تبلیغ در اهواز هزینه دارد؟

به طور کلی هزینهٔ ثبت آگهی تبلیغ برای کاربران اهواز رایگان است. اما برای ارسال آگهی تبلیغ در برخی دسته‌بندی‌های مرتبط با کسب‌و کار مانند دسته‌های خدمات، استخدام و… یا استفاده از خدمات ویژهٔ اهواز برای افزایش بازدید آگهی تبلیغ نیاز به پرداخت براساس تعرفهٔ خدمات اهواز است. همچنین در صورتی که سهمیهٔ آگهی تبلیغ رایگان شما در ماه پایان یابد با پرداخت هزینهٔ «ارسال بیش از حد مجاز» می‌توانید آگهی تبلیغ خود را در اهواز ثبت کنید.

پلن تبلیغ در اهوازلازم به ذکر است هر کاربر روزانه مجاز به ثبت تعداد محدودی آگهی تبلیغ در هر دسته‌بندی است و برای ثبت آگهی تبلیغ بیشتر باید در روز دیگری اقدام کند.

خدمات اهواز برای ارتقای آگهی تبلیغ (نردبان، فوری و…) چیست؟

با استفاده از خدمات ویژهٔ اهواز می‌توانید آگهی تبلیغ خود را ارتقاء داده و آن را «نردبان»، «فوری» یا «تمدید» کنید تا سریع‌تر به نتیجهٔ دل‌خواه خود برسید. برای ارتقاء آگهی تبلیغ می‌توانید از صفحهٔ «مدیریت آگهی تبلیغ» اقدام کنید.

پس از انتشار آگهی تبلیغ می‌توانید از امکانات ویژهٔ اهواز برای ارتقاء و افزایش بازدید آگهی تبلیغ‌هایتان استفاده کنید. امکانات مختلف اهواز برای افزایش بازدید عبارت‌ند از:

فوری: با انتخاب این گزینه، آگهی تبلیغ شما به مدت ۳ روز با برچسب فوری نشان داده می‌شود و از نظر ظاهری نسبت به سایر آگهی تبلیغ‌ها متفاوت شده و توجه بیشتری به خود جلب می‌کند. همچنین در فیلتر «فوری‌ها» قرار می‌گیرد.

نردبان: با انتخاب این گزینه آگهی تبلیغ شما تا زمان ثبت آگهی تبلیغ‌های تازه‌تر یا نردبان از سوی کاربران دیگر، در صدر آگهی تبلیغ‌های همان شهر و دسته‌بندی نمایش داده می‌شود و می‌تواند منجر به افزایش بازدید آگهی تبلیغ شود.

تمدید: آگهی تبلیغ شما پیش از منقضی شدن و حذف، تمدید می‌گردد و برای 1 ماه دیگر روی اهواز نمایش داده می‌شود.

لینک وب‌سایت: امکان قرار دادن لینک وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی در دسته‌بندی‌های «خدمات» و «کسب‌ و کار» فراهم می‌شود و مخاطبان با سایت و شبکه‌های اجتماعی شما در صفحهٔ آگهی تبلیغ‌‌‌تان آشنا می‌شوند.

در صفحهٔ «مدیریت آگهی تبلیغ» ترکیب این امکانات، مانند: «تمدید و نردبان» یا «نردبان و فوری» هم وجود دارد که به صورت هم‌زمان روی آگهی تبلیغ شما اِعمال می‌شود.

تبلیغ در سایت در اهواز
تبلیغ در سایت در اهواز

برای ارتقاء آگهی تبلیغ مراحل زیر را طی کنید:

چگونه از کد هدیه استفاده کنم؟

برای استفاده از کد هدیه وارد صفحهٔ ارتقای آگهی تبلیغ شوید، گزینهٔ مورد نظرتان را انتخاب کنید، کادر وارد کردن کد هدیه برای شما نمایش داده می‌شود.

شما می‌توانید برابر با مبلغ کد هدیه از هر یک از خدمات غیررایگان اهواز استفاده کنید. برای استفاده از کد هدیه مراحل زیر را طی کنید:

از قسمت بالا روی گزینهٔ «اهواز من» کلیک کنید.

از منوی باز شده، گزینهٔ «آگهی تبلیغ‌های من» را انتخاب کنید.

در صفحهٔ باز شده، با انتخاب آگهی تبلیغ مورد نظر وارد صفحهٔ مدیریت آگهی تبلیغ شوید.

گزینهٔ «ارتقا» را انتخاب کنید.

با انتخاب هر کدام از گزینه‌‌های ارتقاء، مانند: نردبان، فوری و غیره، گزینهٔ «ثبت کد هدیه» فعال می‌شود.

با انتخاب این گزینه، در صفحه‌ٔ باز شده کد هدیه خود را وارد کرده و روی گزینه‌ٔ «ثبت کد هدیه» کلیک کنید تا کد شما اعمال شود.

چرا وضعیت آگهی تبلیغ من «در انتظار پرداخت» است؟

اگر وضعیت آگهی تبلیغ شما در صفحهٔ مدیریت آگهی تبلیغ‌ به صورت «در انتظار پرداخت» نمایش داده شود به این معناست که آگهی تبلیغ شما در دسته‌‌ای است که برای انتشار نیاز به پرداخت دارد یا تعداد سهمیهٔ آگهی تبلیغ رایگان شما در آن دسته‌بندی تمام شده است.

ثبت آگهی تبلیغ در برخی دسته‌بندی‌ها مانند: خدمات، استخدام و… براساس تعرفهٔ خدمات اهواز نیازمند پرداخت است. همچنین اگر تعداد سهمیهٔ ثبت آگهی تبلیغ رایگان شما در یک دسته‌بندی تمام شده باشد، وضعیت آگهی تبلیغ شما در صفحهٔ مدیریت آگهی تبلیغ به شکل «در انتظار پرداخت» نمایش داده می‌شود.

در فرآیند ثبت‌ آگهی تبلیغ، با توجه به دسته‌بندی و خدمات ویژه‌ای که برای آگهی تبلیغ خود در نظر گرفتید، هزینه و صورت‌حساب به شما نمایش داده شده و می‌توانید با ورود به درگاه بانکی پرداخت را انجام دهید.

در صورتی که فرآیند پرداخت را طی نکنید، آگهی تبلیغ شما منتشر نشده و در انتظار پرداخت باقی می‌ماند.

برای مشاهدهٔ وضعیت آگهی تبلیغ‌هایی که نیاز به پرداخت دارند، می‌توانید به صفحهٔ «اهواز من» رفته و در بخش «آگهی تبلیغ‌های من» همهٔ آگهی تبلیغ‌های خود را به همراه وضعیت هرکدام مشاهده و با انتخاب آگهی تبلیغ‌هایی که در انتظار پرداخت هستند مراحل پرداخت را طی کنید تا آگهی تبلیغ وارد صف بررسی و انتشار شود.

توجه داشته باشید که برای انتشار آگهی تبلیغ‌هایی که در انتظار پرداخت هستند تنها ۷ روز فرصت دارید تا هزینه را پرداخت کنید و در صورت عدم پرداخت، اگهی منقضی شده و لازم است برای ثبت، دوباره اقدام کنید.

چطور در اهواز پرداخت انجام دهم؟

شما می‌توانید از طریق وبسایت و اپلیکیشن‌ اهواز در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS برای ثبت آگهی تبلیغ و استفاده از خدمات اهواز پرداخت انجام دهید.

برای پرداخت هزینهٔ آگهی تبلیغ یا ارتقاء آن می‌توانید از سایت و اپلیکیشن اهواز استفاده کنید. مدل پرداخت روی وبسایت و موبایل با سیستم عامل iOS مشابه یکدیگر است ولی پرداخت بر روی موبایل با سیستم عامل اندروید متفاوت بوده و از طریق درگاه بانکی پرداخت اهواز، درگاه‌های بانکی برنامه کافه‌بازار یا اعتبار شما در برنامهٔ کافه‌بازار انجام می‌شود.

برای پرداخت آگهی تبلیغ‌های خود می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

  1. در صفحهٔ اهواز من (حساب شخصی) وارد بخش آگهی تبلیغ‌های من شوید.
  2. آگهی تبلیغ‌هایی که برای ثبت نیاز به پرداخت دارند با وضعیت در انتظار پرداخت نمایش داده می‌شوند.
  3. برای ثبت آگهی تبلیغ یا ارتقای آن، گزینهٔ مدیریت آگهی تبلیغ را انتخاب کنید.
  4. آگهی تبلیغ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  5. روی گزینهٔ «ارتقای آگهی تبلیغ و افزایش بازدید» کلیک کنید.
  6. روی دکمهٔ قرمز رنگ «پرداخت» کلیک و مراحل پرداخت را طی کنید.

برای اطلاع بیشتر از روش پرداخت در سایت و اپلیکیشن iOS مقالهٔ پرداخت از طریق سایت و گوشی با سیستم‌عامل iOS و پرداخت در گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید مقالهٔ پرداخت از طریق گوشی با سیستم‌عامل اندروید را مطالعه کنید.

پلن تبلیغ در اهواز

پرداخت را انجام دادم اما اعمال نشده است

اگر با وجود پرداخت هزینه، خدمتی دریافت نکردید، در صورت پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی موضوع را از طریق پشتیبانی بانک پیگیری کنید اما در صورتی که پرداخت با استفاده از اعتبار کافه بازار انجام شده با پشتیبانی اهواز تماس بگیرید.

پرداخت ناموفق درگاه بانکی

در صورت پرداخت ناموفق، مبلغ پرداختی به صورت خودکار به حساب شما بازگردانده می‌شود. در صورتی که مبلغی به حساب شما بازنگشت، ممکن است مشکل و یا اختلالی از سمت درگاه بانک و یا شبکه شتاب صورت گرفته باشد. در این صورت، بانک موظف است طی ۷۲ ساعت نسبت به بازپرداخت وجه اقدام نماید. لذا خواهشمندیم تا آن زمان شکیبا باشید و پس از این زمان از طریق بانک خود موضوع را پیگیری کنید.

در صورت عدم بازگشت وجه کسر شده به حساب پس از ۷۲ ساعت، با بانکی که از درگاه آن پرداخت خود را انجام داده‌اید، تماس بگیرید و با دادن اطلاعات تراکنش خود، علت را جویا شوید.

بانک سامان: ۸۴۰۸۰-۰۲۱
بانک ملت:   ۲۷۳۱۲۷۳۱-۰۲۱
بانک پارسیان: ۲۳۱۸-۰۲۱

توجه داشته باشید که با توجه به مبلغ کسر شده، ممکن است پیامک بازگشت وجه از سوی بانک برای شما ارسال نشود و نیاز به بررسی صورت حساب باشد.

پرداخت ناموفق کافه بازار
در صورتی که با استفاده از اعتبار کافه‌بازار پرداخت را انجام داده‌اید و از اعتبار حساب شما در کافه بازار کسر شده است و خدمت مورد نظرتان را دریافت نکردید، می‌توانید با داشتن شماره کاربری بازار، تاریخ و زمان پرداخت و مبلغ پرداختی با پشتیبانی اهواز ارتباط برقرار کنید.

چطور از وضعیت پرداخت خود باخبر شوم؟

تمام اطلاعات مربوط به پرداخت‌ها و وضعیت آن‌ها در صفحهٔ «پرداخت‌های من» نمایش داده شده و اطلاع‌رسانی‌های مرتبط از طریق «پستچی اهواز» برای شما ارسال می‌شود.

در صورتی که برای استفاده از خدمات مختلف اهواز مبلغی پرداخت کرده‌اید، اطلاعات این پرداخت‌ها و وضعیت‌شان از طریق پستچی اهواز به شما نمایش داده می‌شود. برای مشاهدهٔ همهٔ پرداخت‌های خود و وضعیت آن‌ها می‌توانید به صفحهٔ «پرداخت‌های من» در اپلیکیشن اندروید اهواز مراجعه کنید. برای ورود به صفحهٔ «پرداخت‌های من» از مسیر زیر استفاده کنید:

  • در اپلیکیشن وارد صفحهٔ «اهواز من» شوید. (اگر قبلاً به حساب کاربری خود وارد نشده‌اید، مراحل ورود به حساب را طی کنید.)
  • روی گزینهٔ «پرداخت‌های من» کلیک کنید.
  • در صفحهٔ جدید تمامی پرداخت‌های ۱ ماه اخیر‌تان به همراه وضعیت آن‌ها نمایش‌داده می‌شود.

با کلیک روی مشاهدهٔ جزئیات، اطلاعات بیشتر و جزئیات پرداخت خود را مشاهده کنید.