دراهواز
دراهواز

لشکرآباد یا خیابان فلافلی ها جایی است که شهرتی جهانی دارد. طنین موسیقی محلی، بندری و عربی به همراه پایکوبی مردم چیزی است که این محل را از سایر مناطق گردشگری اهواز متمایز کرده است. ردیف های کنار هم از دکان ها و رستوران ها که فضایی جالب را رسم کرده است. میزبان هایی که شما را به سمت مغازه ها راهنمایی می­کنند و گاهی با لهجه بندری و گاهی با زبان عربی این شیرینی دعوت را چند برابر می­کنند.

در این خیابان بلند و جذاب شما انواع غذا های محلی خوزستان را می­بینید و شاید دیگر در هیچ جای دنیا این طعم های به یاد ماندنی و لذیذ را تجربه نکنید. فلافل، سمبوسه، حمیسه، انواع کباب و … چیزهایی است که برای هر ذائقه ای آماده شده تا مسافران و مردم اهواز از آن استفاده کنند. لشکرآباد در اهواز یک مجموعه تفریحی و فرهنگی است. انواع سوغاتی های رنگارنگ، ادویه های خوشمزه و مخصوص خوزستانی را نیز در این گذر خواهید دید.

دیدن شادی ذاتی مردم اهواز و گرمای بی حد مهر و محبت آن ها بزرگترین دستاوردی است که شما در سفر به اهواز به آن خواهید رسید. حس صمیمیت، مهمان نوازی و نوع دوستی چیزی است که شما در اهواز بسیار خواهید دید. شگفتی های خیابان فلافلی ها به همین جا ختم نمی­شود و شما انواع غذا های سنتی را با طعم های مخصوص هر سرآشپز در این خیابان، با کمترین قیمت و به صورت سلف سرویس خواهید دید.

حس بخشندگی مردم این دیار شما را به سفر دوباره به این شهر تشویق و ترغیب می­کند. رقص و آواز محلی که صدای آن را در جای جای اهواز و لشکرآباد خواهید شنید، شما را به این داشتن این حس خوب و شعف حاصل از آن دعوت خواهد کرد. این شور و گرمی که در جان مردم این سرزمین وجود دارد هدیه و موهبتی الهی است که به مردم این منطقه ارزانی داشته و مردم این شهر و استان را به این شهرت جهانی رسانده است.

اگر به دنبال تجربه طعم های جدید از غذاها به همراه ادویه های جنوبی هستید، اهواز خیابان فلافلی ها در لشکرآباد منتظر شماست تا این تجربه عالی را با شما به اشتراک بگذارد. طعم چاشنی ها و خوراکی های بی نظیر جنوبی چیزی است که همراه با دوستان یا خانواده خود می­توانید در اهواز امتحان کنید. یک تفریح کاملا جنوبی یا چاشنی موسیقی بندری در کنار مردم اهواز، یادگاری است که برای شما تکرار نشدنی خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *