دراهواز
دراهواز

پل طبیعت اهواز جایی است که شما به هم رسیدن رود، ساحل، زمین و آسمان را خواهید دید. اینجا پلی است به سوی آنسوی کارون زیبا و بی همتا که شما با قدم گذاردن بر آن تمام زیبایی های آن را یک جا می­بینید. ذات پل به هم رساندن دو مقصود است که در دو طرف یک مانع قرار گرفته و رسیدن به آن طرف دیگر سخت و دشوار به نظر می­رسد. پل ها این راه ارتباطی را فراهم می­کنند پس اینجا ذات بخشندگی آن به نمایش گذاشته می­شود.

نام پل و طبیعت به هم گره خورده و در جایی که لزوم معرفی طبیعت و نمایش زیبایی های آن حس شود، پل ها به سراغ این مهم خواهند آمد. کمک پل ها دقیقا همان حس فداکاری را القا می­کند. زیبایی، از خود گذشتگی و محکم بودن شما را به یاد چه واژه ای می­اندازد؟ بله به یاد مادر خواهید افتاد. پل ها همانند مادری مهربان، محکم و استوار شما را به سمت آنچه که می­خواهید هدایت می­کند و در این مسیر لحظه ای تعلل و درنگ نخواهد کرد.

پل طبیعت اهواز نیز با وام گیری از آبی و روشنی کارون، آبی آسمان نیلگون اهواز و تلاطم و تکاپوی مردم اهواز توام با گرمای وجودی این عزیزان و با ستون هایی استوار به مانند نخ های ریشه کرده در ساحل کارون، برای شما فضایی دل انگیز فراهم می­کند و شما را از ساحل غربی به ساحل شرقی و درختان در هم تابیده پارک لاله هدایت می­کند. مسیری که لحظه به لحظه شما را به مسیری سبز حتی در دل تابستان های گرم خوزستان نزدیک می­کند.

پل طبیعت در اهواز جایی است که شما در نزدیک ترین لوکیشن به چند نقطه جذاب در اهواز می­رسید که کمترین فاصله را با یکدیگر داشته و در مجموع صحنه ای دلربا و منظره ای بی تکرار برای شما به ارمغان خواهد آورد. حس خوب قدم زدن بر روی یک پل زیبا با نورپردازی های رنگارنگ همراه با رقص نور، تجربه ای شیرین برای شما خواهد بود خصوصا اگر این پل زیبا بر روی کارون خروشان و زیبا احداث شده باشد و مشرف بر جریان آب کارون باشد.

در اهواز شهر پل ها شما دائما با شگفتی روبرو خواهید شد اما قصه بی تکرار پل ها در اهواز به همین نقطه محدود نخواهد شد و صحنه های شگفت اتگیزی که در هر نقطه می­بینید در جایی تکرار نمی­شود. شاید شما در شهرها یا کشور های دیگر پل هایی را ببینید اما آنچه که اهواز را به این نام شهره کرده ویژگی انواع مختلف از پل ها است که در یک شهر جمع شده و جای جای اهواز زیبا را با پتانسیل رود کارون برای گردشگران جذاب کرده است.

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *