در اهواز
در اهواز

خوشحال میشیم با ارسال انتقاد و پیشنهادهای خود، ما را در تکمیل و بهبود کیفیت ارائهٔ خدمات یاری نمائید. به منظور بهبود تجربهٔ کاربری و خدمات دراهواز و همچنین افزایش رضایت هم استانی(خوزستانی)ها و به ویژه همشهری(اهوازی)های عزیز، خوشحال می‌شویم با ارسال انتقادات و پیشنهادهای خود، ما را در بهبود کیفیت ارائهٔ خدمات یاری نمائید.

لازم به ذکر است که قوانین «در اهواز» با تکیه بر قوانین جاری کشور، نهادهای قضایی و قانونی و بازخورد کاربران دراهواز، به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده است. به همین دلیل ممکن است برخی از قوانین در طول زمان تغییر کرده یا بندهایی به آن اضافه شود.

در صورت مشاهدهٔ تخلف در ظاهر آگهی، رفتار آگهی‌گذار یا هنگام معامله، می‌توانید با انتخاب گزینهٔ «ثبت تخلف و مشکل آگهی» مشکل موجود در آن‌ را به اهواز انتقال دهید تا توسط کارشناسان اهواز بررسی شده و در صورت اثبات تخلف اقدامات و تمهیدات لازم صورت گیرد.

اهواز شهری است در جنوب غربی ایران و پایتخت استان خوزستان. این شهر در نزدیکی مرز با عراق واقع شده و به همین دلیل از نظر جغرافیایی، موقعیت بسیار مهمی دارد. جمعیت اهواز بیش از یک میلیون نفر است و این شهر با دارا بودن معادن نفت، گاز و آب و همچنین کشاورزی، دامداری و صنایع بسیار مختلف، یکی از قطب‌های اقتصادی کشور به شمار می‌رود.

اهواز با توجه به موقعیت جغرافیایی خود، دارای آب و هوای گرم و خشک است که در برخی فصول سال ممکن است با عواقبی مانند گرد و غبار و یا شدت تابش نور خورشید همراه باشد. از جمله جاذبه‌های گردشگری اهواز می‌توان به جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی اشاره کرد که برای گردشگران جذاب هستند. در این شهر، مسجد جامع، پل کارون، موزه آب و آتش، پارک‌های شهری و خیابان‌های پرجنب و جوش از جمله جاذبه‌های گردشگری معروف هستند.

از دیگر ویژگی‌های اهواز می‌توان به فرهنگ و زبان خاصی که در این شهر شیوع دارد، اشاره کرد. عربی و فارسی دو زبان رسمی اهواز هستند ولی مردم این شهر به زبان عربی خودشان صحبت می‌کنند. همچنین اهواز با داشتن مردمانی پویا و پرشور، بازارهای متنوع و فرهنگ غنی و متنوع، به عنوان یکی از شهرهای پر جنب و جوش و متنوع کشور به شمار می‌رود.

 
تماس با سایت دراهواز(inahvaz)
تماس با سایت دراهواز(inahvaz)

 

چگونه مشکل یک آگهی را گزارش کنم؟

هنگام بازدید آگهی و در صورت مشاهدهٔ تخلف شما می‌توانید مشکل موجود در آن‌ را به اهواز انتقال دهید تا توسط کارشناسان اهواز بررسی شده و در صورت اثبات تخلف اقدامات و تمهیدات لازم صورت گیرد.

همچنین بر اساس شرایط ثبت آگهی در اهواز، آگهی‌گذار اجازهٔ کپی‌برداری از هرگونه اطلاعات آگهی دیگر از جمله عکس و سایر مشخصات آگهی دیگر در اهواز را ندارد و در صورت تایید هرگونه  سوءاستفاده، با کاربر خاطی برخورد می‌شود.

گزینه‌های گزارش مشکل آگهی عبارتند از:

 • کلاهبرداری، نقض قانون یا وقوع جرم
 • محتوای آگهی
 • مشکلات با صاحب آگهی
 • سایر

برای گزارش مشکل در یک آگهی مراحل زیر را طی کنید:

 1. آگهی مشکل‌داری را که قصد گزارش آن را دارید، انتخاب کنید.
 2. در قسمت پایین «صفحهٔ نمایش آگهی»، روی گزینهٔ «ثبت تخلف و مشکل آگهی» کلیک کنید.
 3. صفحهٔ جدیدی برای شما باز می‌شود که می‌توانید مشکل آگهی را انتخاب کنید.
 4. نزدیک‌ترین گزینه به مشکل موردنظرتان را انتخاب کنید.
 5. روی گزینهٔ «تأیید» کلیک کنید.
 6. در صفحهٔ جدید مشکل آگهی را توضیح دهید تا اهواز بتواند گزارش شما را دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهد.
 7. روی گزینهٔ «تایید» کلیک کنید.

اهواز به عنوان پایتخت استان خوزستان، با داشتن جمعیتی بیش از یک میلیون نفر، به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و مهم ایران به شمار می‌رود. این شهر از نظر تاریخی و فرهنگی بسیار پربار است و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران شناخته می‌شود. اهواز در گذشته با نام سوسنگرد شناخته می‌شد و به عنوان یکی از ایالات عربستانی به‌طور مستقل در میان دیگر دولت‌های منطقه وجود داشت.

اهواز با داشتن منابع غنی معدنی و طبیعی، از جمله نفت و گاز، یکی از قطب‌های اقتصادی و صنعتی ایران به شمار می‌رود. شرکت‌های نفتی و صنایع شیمیایی در این شهر واقع شده‌اند و به عنوان یکی از مراکز تولید، فرآوری و صادرات نفت و محصولات پتروشیمی، نقش بسیار مهمی در اقتصاد کشور دارند. همچنین، کشاورزی، دامداری و شیلات در این شهر از دیگر بخش‌های مهم اقتصادی به شمار می‌روند.

از جمله جاذبه‌های گردشگری اهواز می‌توان به جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی مانند مسجد جامع، پل کارون، قلعه کرند، باغ‌های اهواز و غیره اشاره کرد. همچنین، طبیعت زیبایی نیز در این شهر دیده می‌شود که شامل جنگل‌ها، مراتع و دریاچه‌ها می‌شود. در کل، اهواز با ترکیبی از آثار تاریخی، فرهنگ و طبیعت، یکی از شهرهای جذاب برای گردشگری در ایران است.

شماره تماس: 09160372748