در اهواز
در اهواز

مال‌آقا پربارش‌ترین ایستگاه در خوزستان


محمد سبزه زاری گفت: میزان بارش در مال آقا ۵۳،  ایذه ۵۰.۸، اندیمشک ۵۰.۱، صیدون و سراک ۵۱، سوسن ۵۰، شیوند، قلعه تل، امام زاده عبدالله ۴۶، باغملک ۴۰، دهدز ۴۰.۴، لالی ۳۸.۴، شوشتر ۳۴.۹، گتوند ۳۲.۵، بهبهان ۳۱.۴، کشاورزی اهواز ۷.۴ و اهواز ۴.۴ میلیمتر گزارش شده است.

او  افزود: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در ارتفاعات شمالی و شرقی طی ساعاتی رگبار و رعد و برق و در بقیه نقاط احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده و در راه‌های مواصلاتی کاهش دید ناشی از مه وجود دارد.

اطلاعات بیشتر   پیام سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز به مناسبت سالروز 13 آبان ماه

مدیر کل هواشناسی خوزستان  ادامه داد: سامانه بارشی از اواخر امروز از استان خارج می‌شود؛ از فردا تا اواسط هفته آینده جو بر روی استان جو پایداری قرار دارد که پدیده غالب در این مدت مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی و افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهر‌های صنعتی استان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر   اتمام عملیات کفپوش گذاری خیابان رضوان در کوی رمضان

 آقای سبزه زاری ادامه داد: طی روز‌های جمعه و شنبه کاهش محسوس دمای صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

او گفت: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۲۳.۴ و دهدز با ۲.۸ درجه سانتیگراد به ترتیب بالاترین و پایین‌ترین دما را داشتند و حداقل دمای اهواز ۱۳.۲ و حداکثر ۲۲ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

اطلاعات بیشتر   حضور شهرداری منطقه۶ اهواز درمیز خدمت مسجد امام سجاد(ع) کوی علوی

اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به بارش باران از روز چهارشنبه تا پنجشنبه هفته جاری هشدار‌های سطح زرد و نارنجی صادر کرده بود. 

باشگاه خبرنگاران جوان خوزستان اهوازمنبع

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *