در اهواز
در اهواز

روند بهسازی جدول پارک شهید سبحانی همچنان ادامه داردسید رشید شجاعی سرپرست منطقه 6 شهرداری اهواز از ادامه روند بهسازی جداول پارک شهید سبحانی خبر داد.


   به گزارش اداره ارتباطات منطقه 6 شهرداری اهواز ، شجاعی سرپرست منطقه گفت : پروژه بهسازی و ساماندهی پارک شهید سبحانی با سعی و تلاش حوزه معاونت فنی – عمرانی منطقه با در حال پیشروی است .


وی در ادامه افزود : در در این پروژه که اقدامات ارزنده بسیاری در حال انجام است هم اکنون جداول فرسوده پارک مذکور که پیاده روهای قسمتهای مختلف پارک را شامل می شود حذف و پس از طی کردن مراحل حفاری ، زیر سازی و بتن ریزی جداول جدید جایگزین شد که با پیشرفت فیزیکی60 درصد مشغول فعالیت است .

اطلاعات بیشتر   جلسه ملاقات عمومی مدیرعامل سازمان پایانه ها به مناسبت هفته بسیج


سید رشید شجاعی اظهار کرد : رسیدگی به پارک ها و عرصه های سبز سطح منطقه و ساماندهی این اماکن با هدف ایجاد چشم انداز زیبای طبیعی ، توسعه فضای سبز ، ایجاد اماکن عمومی و تفریحی برای شهروندان انجام می شود.


سرپرست منطقه 6 در پایان گفت: ساماندهی پارک شهید سبحانی و پارک های محله ای اقداماتی است که علاوه بر نشاط بخشیدن به بدنه شهر و ارتقاء نوع و روش خدمات رسانی به مردم ، رضایت شهروندان را پیشتر می طلبد که در این بین ،سعی بر آن داریم تا این بخش از اهداف را از اولویت های مهم برنامه های اجرایی خود قرار دهیم .

اطلاعات بیشتر   برگزاری جلسه دیدار عمومی شهروندان با مدیر منطقه پنج

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *