در اهواز
در اهواز

در جلسه شهردار اهواز با مدیران شرکت سابیر مطرح شد: اهواز نیاز به توسعه همه جانبه و پایدار دارد / آینده روشنی برای اهواز می بینم

   رضا امینی شهردار اهواز در جلسه ای با حضور برشنده مدیرعامل شرکت سابیر و سایر مدیران این مجموعه از آمادگی شهرداری اهواز برای سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در پروژه های مختلف عمرانی و خدماتی در این شهر خبر داد.

امینی با بیان این مطلب که  از محاسن و مزیت های شهرداری اهواز ، وجود سرمایه غیرنقدی بالای آن است که محرک توسعه می باشد، گفت:  شهر اهواز با وجود همه کارهایی که طی سال های گذشته در آن شده است، نیاز به توسعه جدی ، پایدار و همه جانبه دارد.

شهردار اهواز اظهار داشت: سهم اعتبارات عمرانی به جاری در اهواز بسیار ناچیز است و همه تلاش ما افزایش سهم بودجه عمرانی است.

اطلاعات بیشتر   بازدید میدانی سرپرست منطقه 6 از محدوده منطقه

امینی افزود: با افزایش منطقی بودجه و هم افزایی امکانات غیرنقدی با بودجه نقدی تلاش داریم که ریخت و ترکیب بودجه را به نفع عمران و توسعه شهر اهواز تغییر دهیم.

شهردار اهواز تصریح کرد: بزرگ ترین غصه من در اهواز این است که به دلیل مشکلات مزمن و حواشی مختلف، امکان اولویت بندی در آن نیست.

امینی گفت: با وجود مردم  خوب و شهروندان فرهنگ مدار، نیروی انسانی متخصص و اراده و انگیزه ای که در نظام وجود دارد، آینده روشنی برای اهواز می بینم .

شهردار اهواز با اشاره به نارسایی ها و وقفه ای که در توسعه شهر اهواز در دوره جنگ تحمیلی و بازسازی به وجود آمد، اضافه کرد: همه این مسائل باعث شده امروز اهواز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند که برنامه ریزی لازم را برای حل این مشکلات صورت داده ایم.

اطلاعات بیشتر   برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در منطقه ۳

امینی با بیان این مطلب که در اهواز برای هر پروژه ای باید پیوست اجتماعی داشته باشیم ، به چالش پروژه های نیمه تمام در ابتدای دوره مدیریتی خود اشاره کرد و گفت: وجود پروژه های ناقص و نیمه کاره ، اعتماد عمومی را نسبت به شهرداری اهواز سلب کرده بود و  از این رو ما رسالت خود را با کار و تلاش شبانه روزی ، بازگشت اعتماد شهروندان اهوازی می دانیم.

اطلاعات بیشتر   فعالیت مستمر سازمان عمران در سطح شهر

             وی  در پایان با تأکید بر لزوم سرمایه گذاری بخش های خصوصی و عمومی در شهر اهواز گفت: با توجه به عملکرد سابیر در احداث تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف و زنجیره تأمین منابع که در این مجموعه وجود دارد این امکان و شرایط فراهم است که پس از طی مراحل قانونی در پروژه هایی نظیر ساخت پارکینگ ، ایستگاه های اتوبوس و مترو، پل ها و سایر پروژه های عمرانی مشارکت نماید.

 

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *