دراهواز
دراهواز
نمایشگاه ماشین در اهواز

شرایط و قوانین پنل نمایشگاه خودرو

مطالعهٔ شرایط و ثبت نام کاربران در نمایشگاه، به منزله پذیرش و قبول شرایط و قوانین نمایشگاه خودرو اهواز و همچنین «شرایط و قوانین اهواز» است.

شرایط و قوانین استفاده از خدمات پنل فروشندگان فعال خودرو

سند شرایط استفاده از خدمات پنل فروشندگان فعال خودرو («این سند»)‌ کلیه حقوق و تعهدات شما را به عنوان کاربر خدمات «پنل فروشندگان فعال خودرو» که توسط «اهواز» ارائه می‌شود، تعیین می‌کند. این سند، یک قرارداد لازم‌الاجرا بین شرکت آگه‌ پردازان هوشمند با شناسه ملی ۱۴۰۰۶۱۰۵۳۰۹(که در این سند «اهواز» یا «ما» نامیده می‌شود) و کاربر (که در این سند «شما» نیز نامیده می‌شود) است. استفاده از خدمات ما، به این معنی است که شما با حقوق و تعهدات مندرج در این سند و همچنین «شرایط و قوانین اهواز» موافقت کرده‌اید.

لذا توصیه می‌کنیم این سند را با دقت مطالعه کرده و چنانچه سوالی برایتان پیش آمد با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید.

اهواز اجازه استفاده از نرم‌افزار و سایت خود را جهت دریافت خدمات پنل فروشندگان فعال خودرو به نحو غیرانحصاری و قابل رجوع، مطابق با این سند به شما اعطا می‌کند. اهواز می‌تواند هر زمان، از جمله به دلیل تغییر قوانین، از اجازه خود رجوع نموده و ارائه خدمات پنل فروشندگان فعال خودرو را متوقف نماید. لذا مسئولیتی از جمله بابت خسارات وارده به کاربر متوجه اهواز نخواهد بود.

ماده ۱- پنل فروشندگان فعال خودرو

با استفاده از پنل فروشندگان فعال خودرو، می‌توانید بدون احراز هویت و ارسال مدارک، پکیج‌های آگهی نردبان با تخفیف خریداری کنید.اطلاعات، شرایط خرید مربوط به هر کدام از بسته‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها را می‌توانید پس از ثبت نام در سایت و یا اپلیکیشن اهواز ببینید.

 

ماده ۲- شرایط استفاده از خدمات

به منظور استفاده از خدمات، ‌می‌بایست از نرم افزار یا سایت اهواز استفاده کنید و یک حساب کاربری در آن ایجاد نمایید.

امکان استفاده از خدمات پنل مشروط به خرید یکی از پکیج‌هایی است که به اطلاع کاربران رسیده و توسط شما انتخاب شده است.

آگهی‌های  ثبت شده توسط این پنل هیچ امتیازی نسبت به سایر آگهی‌ها ندارد و مشابه ‌آگهی‌های شخصی نمایش داده می‌شود.

اهواز مخیر است هر زمان، بدون ایجاد ممانعت برای کاربر جهت استفاده از خدمات و بدون نیاز به اطلاع‌رسانی به کاربر آدرس URL اختصاصی بسته را تغییر دهد.

 

ماده ۳- محدودیت‌های استفاده از خدمات

حساب کاربری و بسته‌ خریداری شده توسط شما منحصراً جهت استفاده شما و غیر قابل انتقال به اشخاص ثالث یا حساب کاربری دیگر است. در صورت مشاهده‌ی هرگونه انتقال غیر مجاز، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید.

هر نوع محتوا و یا آگهی ثبت شده توسط کاربر در اهواز توسط سامانه‌های خودکار بررسی می‌شود. علاوه بر محدودیت‌های مندرج در شرایط و قوانین اهواز، شرایط و محدودیت‌های ویژه ثبت آگهی توسط کاربران پنل فروشندگان فعال خودرو عبارتند از:

 • هر آگهی در پنل فروشندگان فعال خودرو، مختص نمایش اطلاعات یک خودرو است؛ لذا در صورت مشاهده هر نوع اطلاعات اضافی در آگهی که متضمن تبلیغ سایر خودروها، کالاها و خدمات باشد، آگهی مزبور بصورت خودکار حذف خواهد شد. برهمین اساس، تبلیغ نمایشگاه، نمایندگی، اعلام رنگ‌بندی خودرو، تعدد خودرو و لوگو، کانال تلگرام، اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی هرگونه توضیح غیر ضروری یا غیر مرتبط به‌صورت خودکار حذف خواهد شد.
 • در صورتی که خودرو بصورت اقساطی یا با ذکر شرایط مالی آگهی می‌شود، درج شرایط و تسهیلات متعدد مالی در یک آگهی امکان‌پذیر نبوده و این موارد باید در آگهی‌های جداگانه درج شوند.
 • برای آگهی خودروهایی که هنوز به صورت عمومی به بازار عرضه نشده‌اند لازم است عکس تبلیغاتی اصلی خودرو که در سایت تولید‌کننده یا وارد‌کننده رسمی خودرو موجود است در آگهی درج شود. عکس اصلی این آگهی‌ها باید از نمای کامل خودرو باشد.
 • کاربران در صورت داشتن چند خودرو با اطلاعات مشابه از قبیل برند، مدل و سال، فقط مجاز به درج ۵ (پنج) آگهی برای کلیه خودروهای مشابه تولید شده در یک سال هستند.
 • کاربران در صورت داشتن چند خودرو با اطلاعات مشابه از قبیل برند، مدل، سال و رنگ فقط مجاز به درج ۳ آگهی برای کلیه خودروهای مشابه هم رنگ هستند.
 • خرید پکیج‌های کاتالوگ برای هر دفتر یا نمایندگی فروش فقط یکبار امکان پذیر است و بعد از آن صرفا می‌توانند بسته آگهی و یا نردبان خریداری نمایند.
 • در صورتی که کاربر با وجود داشتن پکیج توربو، پکیج کاتالوگ را خریداری نماید، تمامی آگهی‌های توربو ایشان منقضی می‌گردد.

بدیهی است اهواز می‌تواند از ثبت و انتشار آگهی‌های مغایر با یک یا چند شرط فوق ممانعت به عمل آورد. همچنین، در صورت مشاهده هرگونه آگهی که مغایر با یک یا چند شرط مذکور ثبت شده‌است، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به اصلاح یا حذف آگهی یا انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید.

 

ماده ۴- تعهدات کاربران

کاربران با استفاده از پنل فروشندگان فعال  خودرو،متعهد می‌شوند که ‌آگهی‌های واقعی در اهواز درج کنند.بدیهی است، در غیر این صورت،مسئولیت عواقب ناشی از آن با کاربر است.

کاربران با استفاده از پنل فروشندگان فعال  خودرو، متعهد می‌شوند که از اطلاعات اهواز سوءاستفاده ننمایند.در صورت مشاهده این موارد اهواز حق هرگونه پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

ماده ۵- شرایط انصراف

شما می‌توانید تا هفت روز از تاریخ خرید هر بسته، از خرید خود انصراف داده و تقاضای استرداد وجه کنید. پس از این مدت، اهواز به اعلام انصراف و تقاضای استرداد وجه به هر دلیلی ترتیب اثر نخواهد داد و کاربر حق هرگونه ادعا یا اعتراض را در این خصوص از خود سلب و ساقط می‌نماید.

 

ماده ۶- حقوق مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی متصور در سایت و نرم‌افزار اهواز و پایگاه داده آن، از جمله (بدون قید انحصار) تمامی متون، طرح‌های گرافیکی، رابط کاربری، رابط بصری، علامت تجاری، کدهای نرم‌افزار، ساختار و نحوه بیان و تنظیم مطالب، محتوای کلیه صفحه‌های فرود (landing pages) انحصاراً در مالکیت اهواز بوده یا حق انحصاری بهره‌برداری از آن متعلق به اهواز است.

کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای تبلیغاتی هر کاربر (از جمله تصاویر خودروها، توضیحات و ترکیبات خاص آنها) منحصرا متعلق به همان کاربر است.

در صورت مشاهده‌ی هرگونه نقض حقوق مادی یا معنوی متعلق به اهواز یا سایر کاربران یا دریافت گزارش مبنی بر آن، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به اصلاح یا حذف آگهی یا انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید. کلیه حقوق اهواز جهت هرگونه پیگیری قانونی محفوظ خواهد ماند.

 

ماده ۷- گزارش‌ها

اهواز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن صرفا از طریق نرم‌افزار یا سایت اهواز پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه ادعای ارتباط با اهواز یا درخواست دریافت وجه از طرق دیگر (غیر از شماره تماس پشتیبانی به شرح ذیل)، مراتب را جهت پیگرد قانونی به اهواز اطلاع دهید.

 

ماده ۸- سلب مسئولیت

اهواز هیچ گونه دخالت یا منفعتی در هیچ مرحله‌ای از معاملات کاربران ندارد لذا مسئولیت آنها به هیچ وجه متوجه اهواز نیست.

هر کاربر شخصا مسئول اقدامات نماینده یا نمایندگانی است که توسط وی جهت خرید و مدیریت بسته‌های پنل فروشندگان فعال خودرو در حساب کاربری تعیین شده‌اند. هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اقدامات غیرمجاز آنها متوجه اهواز نخواهد بود.

 

ماده ۹- پشتیبانی

شما می‌توانید در صورت نیاز به پشتیبانی صرفا با شماره تلفن‌ پشتیبانی ویژه کاربران پنل فروشندگان فعال خودرو 02179458100 تماس حاصل نمایید. هیچ شماره تماس دیگری منتسب به بخش پشتیبانی کاربران  پنل فروشندگان فعال خودرو نیست.

 

ماده ۱۰- تغییرات این سند

مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های اهواز، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، به همۀ کاربران اطلاع داده می‌شود.

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات پکیج کاتالوگ

سند شرایط استفاده از خدمات پکیج کاتالوگ («این سند»)‌ کلیه حقوق و تعهدات شما را به عنوان کاربر خدمات «پکیج کاتالوگ» که توسط «اهواز» ارائه می‌شود، تعیین می‌کند. این سند، یک قرارداد لازم‌الاجرا بین شرکت آگه‌ پردازان هوشمند با شناسه ملی ۱۴۰۰۶۱۰۵۳۰۹(که در این سند «اهواز» یا «ما» نامیده می‌شود) و کاربر (که در این سند «شما» نیز نامیده می‌شود) است. استفاده از خدمات ما، به این معنی است که شما با حقوق و تعهدات مندرج در این سند و همچنین «شرایط و قوانین اهواز» موافقت کرده‌اید.

لذا توصیه می‌کنیم این سند را با دقت مطالعه کرده و چنانچه سوالی برایتان پیش آمد با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید.

اهواز اجازه استفاده از نرم‌افزار و سایت اهواز را جهت دریافت خدمات پکیج کاتالوگ به نحو غیرانحصاری و قابل رجوع، مطابق با این سند به شما اعطا می‌کند. اهواز می‌تواند هر زمان، از جمله به دلیل تغییر قوانین، از اجازه خود رجوع نموده و ارائه خدمات پکیج کاتالوگ را متوقف نماید. لذا مسئولیتی از جمله بابت خسارات وارده به کاربر متوجه اهواز نخواهد بود.

ماده ۱- پکیج کاتالوگ

خدمات پکیج کاتالوگ، بسته‌های ثبت آگهی ویژه صاحبان نمایشگاه‌های رسمی خودرو و دارندگان نمایندگی‌های رسمی فروش،دفاتر رسمی فروش از خودروسازان و واردکنندگان رسمی خودرو است که امکان ثبت همزمان چند آگهی را در مدت مشخصی برای شما فراهم می‌نماید. این بسته‌ها شامل: بسته دنده یک،بسته دنده دو، بسته دنده سه، بسته دنده چهار و بسته دنده پنج می‌باشد. اطلاعات، شرایط خرید مربوط به هر کدام از بسته‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها را می‌توانید پس از ثبت نام در سایت و یا اپلیکیشن اهواز ببینید.

 

ماده ۲- شرایط استفاده از خدمات

شما برای استفاده از خدمات ما، به نصب نرم‌افزار اهواز یا استفاده از سایت اهواز و همچنین ایجاد یک حساب کاربری در یکی از آنها نیاز دارید.

خدمات پکیج کاتالوگ صرفاْ به اشخاصی (اعم از حقوقی و حقیقی) ارائه می‌گردد که صاحب نمایشگاه رسمی اتومبیل و یا دارنده نمایندگی رسمی فروش و دفاتر رسمی از خودروسازان یا واردکنندگان رسمی خودرو هستند. ارائه خدمات به هر یک از شعبات نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌ها (که دارای نشانی پستی متفاوت هستند) مستلزم ایجاد حساب کاربری مستقل است.

شما به عنوان صاحب نمایشگاه رسمی اتومبیل و یا دارنده نمایندگی رسمی فروش و دفاتر رسمی از خودروسازان یا واردکنندگان رسمی خودرو متعهد هستید که کلیه مدارک و مجوزهای لازم برای فعالیت و کسب‌وکار خود را پیش‌بینی و تحصیل نموده و حسب درخواست اهواز، نسبت به ارائه آنها اقدام نمایید. اهواز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه اظهار خلاف واقع یا ارائه مدارک غیر واقعی از طرف کاربران ندارد. بدیهی است در صورتی که محرز گردد، مدارک یا مجوز‌های مورد نیاز تحصیل نشده یا معتبر نیستند، اهواز می‌تواند ارائه تمام یا بخشی از خدمات خود را به کاربر متوقف نماید. در این صورت اهواز هیچ‌گونه تعهدی به استرداد مبالغ پرداخت شده بابت خدمات پکیج‌ کاتالوگ ندارد و کاربر حق هرگونه ادعا و اعتراض را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

امکان استفاده از خدمات منحصر به تعداد آگهی خریداری شده و امکانات (فیچرهای) ویژه‌ای است که به اطلاع کاربران رسیده و توسط شما انتخاب شده است.

اهواز مخیر است هر زمان، بدون ایجاد ممانعت برای کاربر جهت استفاده از خدمات و بدون نیاز به اطلاع‌رسانی به کاربر آدرس URL اختصاصی بسته را تغییر دهد.

حساب کاربری

 • کاربران با ارائه مدارک زیر و پس از احراز مدارک، دارای حساب کاربری در بخش خودرو اهواز می‌گردند و می‌توانند پکیج‌های خودرو را خریداری نمایند؛ نام نمایشگاه،تلفن نمایشگاه،شماره موبایل نمایشگاه،نام و نام خانوادگی مالک،کد ملی، آدرس نمایشگاه، انتخاب شهر،موقعیت دقیق روی نقشه،انتخاب محدوده آگهی بر روی نقشه،نشانه(لوگو) یا عکسی از نمایشگاه و جواز کسب (کد نمایندگی ویژه نمایندگی‌های رسمی و شناسه ملی برای دفاتر فروش)

 

ماده ۳- محدودیت‌های استفاده از خدمات

حساب کاربری و بسته‌ خریداری شده توسط شما منحصراً جهت استفاده شما و غیر قابل انتقال به اشخاص ثالث یا حساب کاربری دیگر است. در صورت مشاهده‌ی هرگونه انتقال غیر مجاز، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید.

هر نوع محتوا و یا آگهی ثبت شده توسط کاربر در اهواز توسط سامانه‌های خودکار بررسی می‌شود. علاوه بر محدودیت‌های مندرج در شرایط و قوانین اهواز، شرایط و محدودیت‌های ویژه ثبت آگهی توسط کاربران پکیج کاتالوگ عبارتند از:

 • هر آگهی در پکیج کاتالوگ، مختص نمایش اطلاعات یک خودرو است؛ لذا در صورت مشاهده هر نوع اطلاعات اضافی در آگهی که متضمن تبلیغ سایر خودروها، کالاها و خدمات باشد، آگهی مزبور بصورت خودکار حذف خواهد شد. برهمین اساس، تبلیغ نمایشگاه، نمایندگی، اعلام رنگ‌بندی خودرو، تعداد خودرو و لوگو، کانال تلگرام، اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی هرگونه توضیح غیر ضروری یا غیر مرتبط به‌صورت خودکار حذف خواهد شد. صرفا درج نام شرکت یا نمایشگاه بر روی پلاک خودرو بلامانع است.
 • در صورتی که خودرو بصورت اقساطی یا با ذکر شرایط مالی آگهی می‌شود، درج شرایط و تسهیلات متعدد مالی در یک آگهی امکان‌پذیر نبوده و این موارد باید در آگهی‌های جداگانه درج شوند.
 • برای آگهی خودروهایی که هنوز به صورت عمومی به بازار عرضه نشده‌اند لازم است عکس تبلیغاتی اصلی خودرو که در سایت تولید‌کننده یا وارد‌کننده رسمی خودرو موجود است در آگهی درج شود. عکس اصلی این آگهی‌ها باید از نمای کامل خودرو باشد.
 • کاربران در صورت داشتن چند خودرو با اطلاعات مشابه از قبیل برند، مدل و سال، فقط مجاز به درج ۵ (پنج) آگهی برای کلیه خودروهای مشابه تولید شده در یک سال هستند.
 • کاربران در صورت داشتن چند خودرو با اطلاعات مشابه از قبیل برند، مدل و سال با رنگهای متفاوت مجاز به درج آگهی‌های مختلف برای کلیه خودروهای مشابه تولید شده در یک سال هستند.
 • خرید پکیج‌های کاتالوگ برای هر دفتر یا نمایندگی فروش فقط یکبار امکان پذیر است و بعد از آن صرفا می‌توانند بسته آگهی و یا نردبان خریداری نمایند.
 • در صورتی که کاربر با وجود داشتن پکیج توربو، پکیج کاتالوگ را خریداری نماید،تمامی آگهی‌های توربو ایشان منقضی می‌گردد.

بدیهی است اهواز می‌تواند از ثبت و انتشار آگهی‌های مغایر با یک یا چند شرط فوق ممانعت به عمل آورد. همچنین، در صورت مشاهده هرگونه آگهی که مغایر با یک یا چند شرط مذکور ثبت شده‌است، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به اصلاح یا حذف آگهی یا انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید.

 

ماده ۴- تعهدات کاربران

کاربران با استفاده از پنل خودرو،متعهد می‌شوند که ‌آگهی‌های واقعی در اهواز درج کنند.بدیهی است، در غیر این صورت،مسئولیت عواقب ناشی از آن با کاربر است.

کاربران با استفاده از پنل خودرو، متعهد می‌شوند که از اطلاعات اهواز سوءاستفاده ننمایند.در صورت مشاهده این موارد اهواز حق هرگونه پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

 

ماده ۵- شرایط انصراف

شما می‌توانید تا هفت روز از تاریخ خرید هر بسته، از خرید خود انصراف داده و تقاضای استرداد وجه کنید. پس از این مدت، اهواز به اعلام انصراف و تقاضای استرداد وجه به هر دلیلی ترتیب اثر نخواهد داد و کاربر حق هرگونه ادعا یا اعتراض را در این خصوص از خود سلب و ساقط می‌نماید.

 

ماده ۶- حقوق مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی متصور در سایت و نرم‌افزار اهواز و پایگاه داده آن، از جمله (بدون قید انحصار) تمامی متون، طرح‌های گرافیکی، رابط کاربری، رابط بصری، علامت تجاری، کدهای نرم‌افزار، ساختار و نحوه بیان و تنظیم مطالب، محتوای کلیه صفحه‌های فرود (landing pages) انحصاراً در مالکیت اهواز بوده یا حق انحصاری بهره‌برداری از آن متعلق به اهواز است.

کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای تبلیغاتی هر کاربر (از جمله تصاویر خودروها، توضیحات و ترکیبات خاص آنها) منحصرا متعلق به همان کاربر است.

در صورت مشاهده‌ی هرگونه نقض حقوق مادی یا معنوی متعلق به اهواز یا سایر کاربران یا دریافت گزارش مبنی بر آن، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به اصلاح یا حذف آگهی یا انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید. کلیه حقوق اهواز جهت هرگونه پیگیری قانونی محفوظ خواهد ماند.

 

ماده ۷- گزارش‌ها

اهواز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن صرفا از طریق نرم‌افزار یا سایت اهواز پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه ادعای ارتباط با اهواز یا درخواست دریافت وجه از طرق دیگر (غیر از شماره تماس پشتیبانی به شرح ذیل)، مراتب را جهت پیگرد قانونی به اهواز اطلاع دهید.

 

ماده ۸- سلب مسئولیت

اهواز هیچ گونه دخالت یا منفعتی در هیچ مرحله‌ای از معاملات کاربران ندارد لذا مسئولیت آنها به هیچ وجه متوجه اهواز نیست.

هر کاربر شخصا مسئول اقدامات نماینده یا نمایندگانی است که توسط وی جهت خرید و مدیریت بسته‌های پکیج کاتالوگ در حساب کاربری تعیین شده‌اند. هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اقدامات غیرمجاز آنها متوجه اهواز نخواهد بود.

 

ماده ۹- پشتیبانی

شما می‌توانید در صورت نیاز به پشتیبانی صرفا با شماره تلفن‌ پشتیبانی ویژه کاربران پکیج کاتالوگ 02143000100 تماس حاصل نمایید. هیچ شماره تماس دیگری منتسب به بخش پشتیبانی کاربران پکیج کاتالوگ نیست.

 

ماده ۱۰- تغییرات این سند

مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های اهواز، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، به همۀ کاربران اطلاع داده می‌شود.

 

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات پکیج توربو

سند شرایط استفاده از خدمات پکیج توربو («این سند»)‌ کلیه حقوق و تعهدات شما را به عنوان کاربر خدمات «پکیج توربو» که توسط «اهواز» ارائه می‌شود، تعیین می‌کند. این سند، یک قرارداد لازم‌الاجرا بین شرکت آگه‌ پردازان هوشمند با شناسه ملی ۱۴۰۰۶۱۰۵۳۰۹(که در این سند «اهواز» یا «ما» نامیده می‌شود) و کاربر (که در این سند «شما» نیز نامیده می‌شود) است. استفاده از خدمات ما، به این معنی است که شما با حقوق و تعهدات مندرج در این سند و همچنین «شرایط و قوانین اهواز» موافقت کرده‌اید.

لذا توصیه می‌کنیم این سند را با دقت مطالعه کرده و چنانچه سوالی برایتان پیش آمد با شماره پشتیبانی ما تماس بگیرید.

اهواز اجازه استفاده از نرم‌افزار و سایت اهواز را جهت دریافت خدمات پکیج توربو به نحو غیرانحصاری و قابل رجوع، مطابق با این سند به شما اعطا می‌کند. اهواز می‌تواند هر زمان، از جمله به دلیل تغییر قوانین، از اجازه خود رجوع نموده و ارائه خدمات پکیج توربو را متوقف نماید. لذا مسئولیتی از جمله بابت خسارات وارده به کاربر متوجه اهواز نخواهد بود.

ماده ۱- پکیج توربو

خدمات پکیج توربو، بسته‌های ثبت آگهی ویژه صاحبان نمایشگاه‌های رسمی خودرو و دارندگان نمایندگی‌های رسمی فروش و خدمات پس از فروش از خودروسازان و واردکنندگان رسمی خودرو است که امکان ثبت همزمان چند آگهی را در مدت مشخصی برای شما فراهم می‌نماید. اطلاعات، شرایط خرید مربوط به هر کدام از بسته‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها را می‌توانید اینجا و در اپلیکیشن اهواز ببینید.

 

ماده ۲- شرایط استفاده از خدمات

شما برای استفاده از خدمات ما، به نصب نرم‌افزار اهواز یا استفاده از سایت اهواز و همچنین ایجاد یک حساب کاربری در یکی از آنها نیاز دارید.

خدمات پکیج توربو صرفاْ به اشخاصی (اعم از حقوقی و حقیقی) ارائه می‌گردد که صاحب نمایشگاه رسمی اتومبیل و یا دارنده نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از خودروسازان یا واردکنندگان رسمی خودرو هستند. ارائه خدمات به هر یک از شعبات نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌ها (که دارای نشانی پستی متفاوت هستند) مستلزم ایجاد حساب کاربری مستقل است.

شما به عنوان صاحب نمایشگاه رسمی اتومبیل و یا دارنده نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش از خودروسازان یا واردکنندگان رسمی خودرو متعهد هستید که کلیه مدارک و مجوزهای لازم برای فعالیت و کسب‌وکار خود را پیش‌بینی و تحصیل نموده و حسب درخواست اهواز، نسبت به ارائه آنها اقدام نمایید. اهواز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه اظهار خلاف واقع یا ارائه مدارک غیر واقعی از طرف کاربران ندارد. بدیهی است در صورتی که محرز گردد، مدارک یا مجوز‌های مورد نیاز تحصیل نشده یا معتبر نیستند، اهواز می‌تواند ارائه تمام یا بخشی از خدمات خود را به کاربر متوقف نماید. در این صورت اهواز هیچ‌گونه تعهدی به استرداد مبالغ پرداخت شده بابت خدمات پکیج‌ توربو ندارد و کاربر حق هرگونه ادعا و اعتراض را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

امکان استفاده از خدمات منحصر به مدت بسته خریداری شده و امکانات (فیچرهای) ویژه‌ای است که به اطلاع کاربران رسیده و توسط شما انتخاب شده است.

اهواز مخیر است هر زمان، بدون ایجاد ممانعت برای کاربر جهت استفاده از خدمات و بدون نیاز به اطلاع‌رسانی به کاربر آدرس URL اختصاصی بسته را تغییر دهد.

کاربران با ارائه مدارک زیر و پس از احراز مدارک، دارای حساب کاربری در بخش خودرو اهواز می‌گردند و می‌توانند پکیج‌های خودرو را خریداری نمایند؛ نام نمایشگاه،تلفن نمایشگاه،شماره موبایل نمایشگاه،نام و نام خانوادگی مالک،کد ملی، آدرس نمایشگاه، انتخاب شهر،موقعیت دقیق روی نقشه،انتخاب محدوده ‌آگهی بر روی نقشه،نشانه(لوگو) یا عکسی از نمایشگاه و جواز کسب

 

ماده ۳- محدودیت‌های استفاده از خدمات

حساب کاربری و بسته‌ خریداری شده توسط شما منحصراً جهت استفاده شما و غیر قابل انتقال به اشخاص ثالث یا حساب کاربری دیگر است. در صورت مشاهده‌ی هرگونه انتقال غیر مجاز، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید.

هر نوع محتوا و یا آگهی ثبت شده توسط کاربر در اهواز توسط سامانه‌های خودکار بررسی می‌شود. علاوه بر محدودیت‌های مندرج در شرایط و قوانین اهواز، شرایط و محدودیت‌های ویژه ثبت آگهی توسط کاربران پکیج توربو عبارتند از:

 • هر آگهی در پکیج توربو، مختص نمایش اطلاعات یک خودرو است؛ لذا در صورت مشاهده هر نوع اطلاعات اضافی در آگهی که متضمن تبلیغ سایر خودروها، کالاها و خدمات باشد، آگهی مزبور بصورت خودکار حذف خواهد شد. برهمین اساس، تبلیغ نمایشگاه، نمایندگی، اعلام رنگ‌بندی خودرو، تعدد خودرو و لوگو، کانال تلگرام، اینستاگرام یا سایر شبکه‌های اجتماعی و به طور کلی هرگونه توضیح غیر ضروری یا غیر مرتبط به‌صورت خودکار حذف خواهد شد. صرفا درج نام شرکت یا نمایشگاه بر روی پلاک خودرو بلامانع است.
 • در صورتی که خودرو بصورت اقساطی یا با ذکر شرایط مالی آگهی می‌شود، درج شرایط و تسهیلات متعدد مالی در یک آگهی امکان‌پذیر نبوده و این موارد باید در آگهی‌های جداگانه درج شوند.
 • برای آگهی خودروهایی که هنوز به صورت عمومی به بازار عرضه نشده‌اند لازم است عکس تبلیغاتی اصلی خودرو که در سایت تولید‌کننده یا وارد‌کننده رسمی خودرو موجود است در آگهی درج شود. عکس اصلی این آگهی‌ها باید از نمای کامل خودرو باشد.
 • کاربران در صورت داشتن چند خودرو با اطلاعات مشابه از قبیل برند، مدل و سال، فقط مجاز به درج ۵ (پنج) آگهی برای کلیه خودروهای مشابه تولید شده در یک سال هستند.
 • کاربران در صورت داشتن چند خودرو با اطلاعات مشابه از قبیل برند، مدل، سال و رنگ، فقط مجاز به درج ۳ (سه) آگهی برای کلیه خودروهای مشابه هم‌رنگ هستند.

بدیهی است اهواز می‌تواند از ثبت و انتشار آگهی‌های مغایر با یک  یا چند شرط فوق ممانعت به عمل آورد. همچنین، در صورت مشاهده هرگونه آگهی که مغایر با یک یا چند شرط مذکور ثبت شده‌است، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به اصلاح یا حذف آگهی یا انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید.

ماده ۴- تعهدات کاربران

کاربران با استفاده از پنل خودرو،متعهد می‌شوند که ‌آگهی‌های واقعی در اهواز درج کنند.بدیهی است، در غیر این صورت،مسئولیت عواقب ناشی از آن با کاربر است.

کاربران با استفاده از پنل خودرو، متعهد می‌شوند که از اطلاعات اهواز سوءاستفاده ننمایند.در صورت مشاهده این موارد اهواز حق هرگونه پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

 

ماده ۵- شرایط انصراف

شما می‌توانید تا هفت روز از تاریخ خرید هر بسته، از خرید خود انصراف داده و تقاضای استرداد وجه کنید. پس از این مدت، اهواز به اعلام انصراف و تقاضای استرداد وجه به هر دلیلی ترتیب اثر نخواهد داد و کاربر حق هرگونه ادعا یا اعتراض را در این خصوص از خود سلب و ساقط می‌نماید.

 

ماده ۶- حقوق مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی متصور در سایت و نرم‌افزار اهواز و پایگاه داده آن، از جمله (بدون قید انحصار) تمامی متون، طرح‌های گرافیکی، رابط کاربری، رابط بصری، علامت تجاری، کدهای نرم‌افزار، ساختار و نحوه بیان و تنظیم مطالب، محتوای کلیه صفحه‌های فرود (landing pages) انحصاراً در مالکیت اهواز بوده یا حق انحصاری بهره‌برداری از آن متعلق به اهواز است.

کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای تبلیغاتی هر کاربر (از جمله تصاویر خودروها، توضیحات و ترکیبات خاص آنها) منحصرا متعلق به همان کاربر است.

در صورت مشاهده‌ی هرگونه نقض حقوق مادی یا معنوی متعلق به اهواز یا سایر کاربران یا دریافت گزارش مبنی بر آن، اهواز مخیر است حسب صلاحدید خود، نسبت به اصلاح یا حذف آگهی یا انسداد موقت یا دائم حساب کاربری کاربر خاطی اقدام نماید. کلیه حقوق اهواز جهت هرگونه پیگیری قانونی محفوظ خواهد ماند.

 

ماده ۷- گزارش‌ها

اهواز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن صرفا از طریق نرم‌افزار یا سایت اهواز پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه ادعای ارتباط با اهواز یا درخواست دریافت وجه از طرق دیگر (غیر از شماره تماس پشتیبانی به شرح ذیل)، مراتب را جهت پیگرد قانونی به اهواز اطلاع دهید.

 

ماده ۸- سلب مسئولیت

اهواز هیچ گونه دخالت یا منفعتی در هیچ مرحله‌ای از معاملات کاربران ندارد لذا مسئولیت آنها به هیچ وجه متوجه اهواز نیست.

هر کاربر شخصا مسئول اقدامات نماینده یا نمایندگانی است که توسط وی جهت خرید و مدیریت بسته‌های پکیج توربو در حساب کاربری تعیین شده‌اند. هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اقدامات غیرمجاز آنها متوجه اهواز نخواهد بود.

 

ماده ۹- پشتیبانی

شما می‌توانید در صورت نیاز به پشتیبانی صرفا با شماره تلفن‌ پشتیبانی ویژه کاربران پکیج توربو 02143000100 تماس حاصل نمایید. هیچ شماره تماس دیگری منتسب به بخش پشتیبانی کاربران پکیج توربو نیست.

 

ماده ۱۰- تغییرات این سند

مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست‌های اهواز، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند، به همۀ کاربران اطلاع داده می‌شود.

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *