دراهواز
دراهواز
آژانس املاک در اهواز

چطور در پنل آژانس املاک، آگهی‌هایمان را مدیریت کنم؟

برای مدیریت آسان و سریع همهٔ آگهی‌های آژانس املاک خود می‌توانید در پنل املاک و بخش «مدیریت آگهی‌ها» همهٔ آگهی‌های خود را مشاهده کرده و آن‌ها را مدیریت کنید.

پنل املاک و مشاور اهواز این امکان را فراهم می‌کند تا سریع‌تر آگهی‌های منتشر شدهٔ  خود را مدیریت کنید. برای بررسی و مدیریت آگهی‌های خود در «پنل املاک» می‌توانید از امکانات زیر استفاده کنید:

  • مدیریت املاک:

در این بخش  همهٔ آگهی‌های شما (منتشر شده‌ها و حذف شده‌ها) قابل مشاهده هستند. در بخش مدیریت املاک می‌توانید آگهی‌های منتشر شده با سهمیهٔ آژانس یا شخصی را به تفکیک مشاهده کنید همچنین می‌توانید با جستجوی عنوان آگهی آگهی مورد نظر خود را پیدا کنید. در این بخش علاوه بر روش‌های بالا با کمک زیردسته‌ها یا بر اساس مشاور‌ها می‌توانید آگهی‌ها را تفکیک کنید.

 با کلیک بر روی هر کدام از آگهی‌های منتشر شده وارد صفحهٔ «مدیریت آگهی» شده و می توانید آگهی مورد نظر خود را مدیریت یا ویرایش کنید:

  • ارتقای آگهی: برای افزایش بازدید آگهی، بعد از انتشار می‌توانید آن را نردبان کنید تا دوباره در بالای لیست آگهی‌ها نمایش داده شود و بازدیدکنندگان بیشتری آن را مشاهده کنند.
  • پیش نمایش: با رفتن به این بخش، می‌توانید نمایش آگهی خود (به شکلی که برای مخاطبان نمایش داده می‌شود) را مشاهده کنید.
  • ویرایش آگهی: برای ویرایش هر بخش از آگهی خود با مراجعه به این بخش، ویرایش خود را انجام دهید. پس از ویرایش آگهی مجدداً در صف بررسی قرار گرفته و در صورت تایید تغییرات شما اعمال می‌شود.
  • حذف آگهی: برای حذف آگهی می‌توانید از این بخش اقدام کنید.
  • آمار بازدید آگهی: با انتخاب هر کدام از آگهی‌های منتشر شده در بخش مدیریت آگهی، آمار بازدید کاربران اهواز به تفکیک روزهای فعال بودن هر آگهی قابل مشاهده است و می‌توان با نردبان کردن آگهی، این آمار را افزایش داد.
  • نردبان گروهی آگهی‌ها:

در پنل املاک و بخش نردبان گروهی آگهی‌ها با انتخاب آگهی‌هایی که می‌خواهید نردبان کنید و بازدید آنها را بالا ببرید، به آسانی و به سرعت، نردبان چند آگهی را هم‌زمان انجام دهید.

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *