دراهواز
دراهواز
آژانس املاک در اهواز

چطور در پنل املاک خود سهمیه آگهی و نردبان به مشاورانم اختصاص دهم؟

شما می‌توانید در صفحهٔ املاک خود در اهواز و از بخش «مدیریت مشاوران»، مشاور مورد نظر خود را انتخاب کرده و با استفاده از گزینهٔ «ویرایش اطلاعات» به مشاور املاک خود، سهمیهٔ آگهی و نردبان اختصاص دهید.

مالک یا مدیر آژانس املاک، برای فعالیت بیشتر مشاوران و افزایش بازدید آگهی‌ها، می‌تواند با خرید بستهٔ آگهی و نردبان برای آژانس املاک، به مشاورانش سهمیه اختصاص دهد.

نحوهٔ تخصیص سهمیه آگهی و نردبان:

مدیران می‌توانند سهمیهٔ ماهانه و روزانهٔ ثبت آگهی و نردبان به مشاوران اختصاص دهند. سهمیهٔ ماهانه حداکثر تعداد قابل استفاده در یک ماه یا یک روز  است و بعد از اتمام ماه (یا روز)، این سهمیه (حتی در صورت استفاده نکردن از آن) صفر شده و با شروع ماه جدید یا روز جدید، مقدار باقیماندهٔ سهمیه از ماه قبل به ماه جدید اضافه نخواهد شد.

توجه داشته باشید با تغییر سهمیه مشاور، آگهی و نردبان به سهمیه قبلی او اضافه نخواهد شد و سهمیه مشاور مطابق عدد جديد محاسبه می‌شود.

برای اختصاص سهمیه به مشاورین املاک خود مراحل زیر را طی کنید:

  • در صفحهٔ اصلی وب‌سایت روی گزینهٔ «اهواز من» کلیک کنید.
  • از منوی باز شده گزینهٔ «پنل املاک» را انتخاب کنید.
  • در صفحهٔ باز شده از قسمت راست روی گزینهٔ «مدیریت مشاوران» کلیک کنید.
  • یکی از مشاورانی که قصد دارید به او سهمیه اختصاص دهید را انتخاب کنید.
  • با انتخاب فرد مورد نظر، اطلاعات مشاور شامل شمارهٔ موبایل، نوع دسترسی، تعداد آگهی‌های فعال در املاک، بازدید کل آگهی‌ها، نردبان در هفتهٔ گذشته و… نمایش داده می‌شود.
  • برای ویرایش یا حذف مشاور روی گزینهٔ «ویرایش اطلاعات» کلیک کنید.
  • در صفحهٔ ویرایش، سهمیه مورد نظر را اعمال کنید و روی گزینهٔ «ثبت اطلاعات» کلیک کنید.

لازم به ذکر است با اختصاص دادن سهمیه به مشاوران، تا زمانی که آن‌ها آگهی منتشر نکنند، از تعداد آگهی‌ها و نردبان‌های بستهٔ آژانس کاسته نمی‌شود.

خرید بستهٔ شخصی آگهی و نردبان توسط مشاور:

در هنگام ثبت آگهی با نام آژانس املاک، همیشه اولویت، استفاده از سهمیه آژانس و پس از آن سهمیهٔ شخصی مشاوران است. در صورت اتمام سهمیه آژانس املاک برای مشاور، مشاوران می‌توانند با هزینهٔ خود، بسته‌های شخصی خریداری کنند و با سهمیهٔ شخصی نیز در پنل املاک و با نام املاک آگهی ثبت نمایند.

توجه داشته باشید اگر هنگام ثبت آگهی، گزینهٔ «ثبت آگهی با نام آژانس املاک» را انتخاب کنید، حتی در صورت استفاده از بستهٔ شخصی، آگهی با نام آژانس ثبت می‌شود.

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *