دراهواز
دراهواز
سفارش تابلو پلاستیک در شهر اهواز + قیمت حروف پلاستیک 1402

سفارش تابلو پلاستیک در شهر اهواز + قیمت حروف پلاستیک 1402

تابلو پلاستیک یک نوع تابلوی تبلیغاتی است که مشابه پلکسی از مواد پلاستیکی ساخته شده و برای تبلیغات در فضاهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود. این تابلوها به دلیل وزن سبک، مقاومت بالا در برابر شرایط جوی، قابلیت شکل‌دهی و طراحی آسان، به عنوان یکی از گزینه‌های محبوب در صنعت تبلیغات شناخته شده‌اند.

مواد پلاستیکی مورد استفاده در ساخت تابلوهای پلاستیکی عبارتند از پلی کربنات، پلی استایرن، پلی وینیل کلراید و پلی اتیلن. هر کدام از این مواد می‌توانند خواص منحصر به فردی داشته باشند که به طراحان تبلیغاتی کمک می‌کند تا تابلوی مورد نظر را با خواص مورد نظر ساخته و طراحی کنند.

قیمت و سفارش تابلو پلاستیک اهواز

تابلوهای پلاستیکی می‌توانند به شکل‌های مختلفی ساخته شوند، از جمله تابلوهای دایره‌ای، مستطیلی، مثلثی و حتی با شکل‌های خاص مانند شکل یک شخص یا جانور. همچنین، این تابلوها می‌توانند به روش‌های مختلفی نصب شوند، از جمله نصب روی دیوار، گذاشتن روی استندهای مخصوص یا حتی نصب در داخل ساختمان‌ها و در برخی موارد در فضای باز.

قیمت تابلوهای پلاستیکی بستگی به اندازه، ضخامت و نوع پلاستیک مورد استفاده در ساخت آن دارد. اما در کل، قیمت تابلوهای پلاستیکی نسبتاً پایین است و به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و طول عمر بالای آنها، به عنوان یکی از گزین

 

 

4/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *