دراهواز
دراهواز

در شهر اهواز هم نیز همانند پایتخت امروزه بسیاری از شرکت ها و کارخانجات به دنبال توسعه دهنده های فرانت اند در زمینه سئو و بهینه سازی و همچنین طراحی سایت هستند.  ما در این مقاله در سایت رسمی در اهواز زیر نظر کانون تبلیغات ایران نقش با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسیر تبدیل به یک توسعه دهنده فرانت اند را به شما نشان داده و سعی در افزایش دانش عمومی شما هستیم.

از جمله مهمترین وظایف رسمی برنامه نویسان فرانت اند می توان به طراحی اصولی و دقیق و همچنین رسپانسیو بودن سایت توسط تیم همکار بعنی بک اندکار اشاره نمود.

توسعه دهندگان فرانت اند(UI/UX) دراهواز

طراحی اصول و قواعدی که کارفرما با شما بسته است و برای پیشبرد اهداف شرکت نیازمند است.

جدول مشخصات مقاله برنامه نویس فرانت اند در اهواز – کدنویس Front End
💎 برنامه نویس فرانت اند وابسته به بیزینس و نیاز شما
💲 قیمت Front End
از 1 تا 10 میلیون تومان
تیم پشتیبانی ایران نقش با مجوز ارشاد
🎯 سفارش طراحی فوری
09224524492
پشتیبانی 25 ساعته
09366918839

اولیه رابط کاربری ui و ux از جمله وظایف فرانت کار می باشد. برانکارد معمولاً به مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر یا رشته های مرتبط با نیاز دارد و نیز از ابزار های توسعه وب و زبان های برنامه نویسی نیز نباید غافل باشد.

از جمله این مهارتها می‌توان به HTML، Javascript، jQuery، Cascading Style Sheets3، PHP و JSON  اشاره نمود،

در ابتدای فرانت اند باید به یادگیری html و css و جاوا اسکریپت چه مسیری لذت بخش و چالش‌برانگیز میباشد که در نهایت شما را تبدیل به یک توسعه دهنده فرانت اند می کند.

  • کدنویس فرانت اند Coder دراهواز
  • برنامه‌نویس فرانت اند Programmer دراهواز
  • توسعه دهنده فرانت اند Developer دراهواز

برای پیدا کردن یک فرانت اند کار حرفه ای در اهواز با ما در ارتباط باشید.

کدنویس (Coder) فرانت اند دراهواز

معمولاً برنامه نویسان فرانت اند در بستری در مجاورت با برنامه نویسی بک اند کار می کند،  برنامه نویس های بک اند  در تکمیل کارهای برنامه نویسان فرانت اند تلاش کرده و از برنامه های سمت سرور امنیت و پشتیبانی سایت نیز پاسبانی می کنند.

طراح قالب نیز به یک فرانت اند کار دراهواز نیز گفته  می شود،  اگر شما هم دارم باز به دنبال فرانت اند کار می باشید از جمله خصوصیات بارز این افراد می توان به تخصص html در زبان نشانه گذاری یکی از مهمترین عناوین تمامی وب سایت های شهر اهواز و یا استان خوزستان همچنین ایران و خارج از ایران و در جهان می باشد.

دومین مورد بحث رنگ و لعابی است که به وسیله css داده شده و در اصطلاح انگلیسی Cascading Style Sheets گفته می شود  زبان طراحی رنگ و لعاب برخ سایت را به بهترین شکل ممکن برای جذابیت بیشتر به کاربر نشان میدهند.

فریم ورک(Bootstrap) رسپانسیو بودن سایت را تضمین داده و با تلفیقی از سیل شکل زیبا به سایت داده و در نهایت برای خلق زیبایی بیشتر از  جاوا اسکریپت(Jquery)  استفاده می کنند.

4.8/5 - (6 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *