دراهواز
دراهواز
سفارش تابلو دوبل و ترکیبی در شهر اهواز + قیمت تابلو دوبل و ترکیبی 1402

سفارش تابلو دوبل و ترکیبی در شهر اهواز + قیمت تابلو دوبل و ترکیبی 1402

تابلو دوبل و ترکیبی از دو یا چند قسمت تابلو تشکیل شده است که با هم ترکیب شده‌اند. این تابلوها معمولاً از جنس‌های مختلفی مانند چوب، فلز، پلاستیک، شیشه و … تهیه شده و به‌وسیله‌ی تکنولوژی CNC برش و طراحی می‌شوند. تابلوهای دوبل و ترکیبی برای جذب توجه و بیان اطلاعات بیشتر مؤثر هستند و می‌توانند به طور خلاقانه‌ای طراحی شوند. به عنوان مثال، ترکیبی از چوب و شیشه در تابلو می‌تواند ظاهری مدرن و زیبا به آن ببخشد. همچنین، ترکیبی از نمادهای گرافیکی و نوشته‌های ساده در تابلو می‌تواند باعث افزایش خلاقیت و جذابیت ظاهری تابلو شود.

از دیگر مزیت‌های تابلوهای دوبل و ترکیبی، می‌توان به چند منظورگرایی آن‌ها اشاره کرد؛ برای مثال، تابلوهای دوبل می‌توانند در دو جهت متفاوت مشاهده شوند و از نظر بصری به دو طرف جذابیت بیشتری بدهند، تابلوهای دوبل و ترکیبی بستری مناسب برای انعکاس خلاقیت و ذوق در طراحی تابلوهای تبلیغاتی و نمایشی به شمار می‌آیند.

مراحل ساخت تابلو دوبل و ترکیبی در شهر اهواز

تابلو دوبل و ترکیبی معمولاً شامل دو یا چند قسمت متفاوت است که به هم متصل شده‌اند و به صورت یک تابلوی بزرگ تشکیل شده‌اند. این تابلوها از جنس‌های مختلفی مانند فلز، PVC، استیل، استیکر شیشه، چوب و غیره ساخته می‌شوند. این تابلوها می‌توانند به عنوان تابلوهای خارجی یا داخلی استفاده شوند و برای تبلیغات، نمایش نام و لوگوی شرکت، نشان دادن اطلاعات و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در تابلوهای دوبل، دو قسمت مجزا در کنار هم قرار گرفته‌اند و می‌توانند به صورت افقی یا عمودی از یکدیگر جدا شوند. این تابلوها معمولاً با استفاده از برش لیزر یا CNC و با استفاده از مواد مختلف ساخته می‌شوند. تابلوهای دوبل می‌توانند نورپردازی شده و یا به صورت ساده و بدون نورپردازی باشند.

تابلوهای ترکیبی نیز مانند تابلوهای دوبل هستند، با این تفاوت که بیش از دو قسمت مختلف در آن‌ها استفاده می‌شود. این تابلوها می‌توانند به شکل‌های مختلفی ساخته شوند و معمولاً از ترکیب مواد مختلفی مانند فلز، استیل، چوب، شیشه و غیره تشکیل شده‌اند. تابلوهای ترکیبی می‌توانند به صورت نورپردازی شده یا ساده باشند و برای تبلیغات و نمایش اطلاعات در فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و نمایشگاه‌ها استفاده می‌شوند.

سفارش طراحی تابلو دوبل و ترکیبی در شهر اهواز

تابلوهای دوبل و ترکیبی معمولا برای جذب توجه بیشتر مخاطبان و ایجاد ارتباط بیشتر با آن‌ها طراحی می‌شوند. این تابلوها اغلب با استفاده از ترکیبی از مواد مختلف ایجاد می‌شوند. برای مثال، یک تابلو دوبل ممکن است شامل یک پانل چوبی با نمایش چاپ شده و یک بخش دیگر با نمایش چراغ‌های نئونی باشد.

تابلوهای دوبل و ترکیبی می‌توانند به دلیل طراحی خلاقانه و جذابی که دارند، جذب توجه بیشتری نسبت به تابلوهای معمولی داشته باشند. همچنین، این تابلوها می‌توانند باعث افزایش ارتباط با مشتریان شوند و به دلیل شکل، رنگ، نور و متن مناسب، هویت برند را به طور دقیق‌تر منعکس کنند. امروزه، با توجه به روند رو به رشد تکنولوژی و پیشرفت مواد و ماشین‌آلات تابلوسازی، تابلوهای دوبل و ترکیبی با ابعاد و اشکال مختلفی طراحی می‌شوند. برای مثال، تابلوهایی با شکل‌های هندسی، با روش‌های مختلف نورپردازی، ترکیبی از متریال‌های مختلف و حتی استفاده از تکنولوژی های CNC طراحی می‌شوند.

هزینه و قیمت تابلو دوبل و ترکیبی در شهر اهواز

تابلوهای دوبل و ترکیبی با ترکیب دو یا چندین نوع تابلو و استفاده از ترکیب متفاوت از مواد و فناوری های تابلوسازی، به طراحی و ساخت تابلوهای جذاب و شگفت انگیز منجر می شوند. این تابلوها می توانند برای موارد مختلفی مانند نمایش برندهای چندگانه در یک فضای تجاری، بیان ارزش های چندگانه یک شرکت یا سازمان و حتی برای استفاده در محیط های خانگی مناسب باشند.

برخی از نوع تابلوهای دوبل و ترکیبی شامل ترکیب تابلو چلنیوم با نئون، ترکیب چراغ های تابلو LED با تابلوهای فلزی یا چوبی، ترکیب تابلوهای حروفی با تصاویر و چراغ های LED، ترکیب تابلوهای الماسی با تابلوهای روان و تابلو ثابت دراهواز هستند.

استفاده از تابلوهای دوبل و ترکیبی به طراحان و تولیدکنندگان تابلوسازی امکان می دهد تا خلاقیت خود را به حداکثر برسانند و تابلوهایی با طرح و ظاهر منحصر به فرد ایجاد کنند. این تابلوها نیز مانند دیگر تابلوهای تبلیغاتی و نمایشی، می توانند باعث جذب توجه مخاطبان و افزایش فروش و شناخت برند شوند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *