دراهواز
دراهواز

حمایت مالی یا دونیت کردن چیست؟

دونیت کردن Donate یا حمایت مالی از کسب و کار های اینترنتی، یکی از روش های مرسوم جهانی برای ایجاد رونق و انگیزه در راه توسعه مشاغلی است که به صورت رایگان در حال ارائه خدمات به کاربران خود هستند. اولین گام های مرسوم شدن این روش حمایتی را می‌توان به استریمر Streamer های مشغول به تولید محتوای رایگان آموزشی و سرگرمی در وبسایت های اشتراک گذاری ویدئو و محتوا همچون یوتیوب و توییچ نسبت داد. هر کسب و کاری برای توسعه و ادامه ارائه خدمات به افراد جامعه، نیاز به پشتوانه دارد و بسیاری از وبسایت های اینترنتی که مشغول به تولید محتوا جهت خدمت به جامعه هستند، این کار را به صورت کاملا رایگان انجام می‌دهند. دونیت کردن، یکی از راه های حمایت و کسب درآمد این مشاغل می‌باشد که به پشتوانه آن، می‌توانند سطح کیفیت ارائه خدمات را افزایش داده و در ادامه مسیر تولید و اشتراک گذاری محتوا برای شما عزیزان، استوار و مصمم باقی بمانند.

وبسایت دراهواز، بزرگترین دایرکتوری مشاغل و فروش محصول در استان خوزستان، با تمرکز بر روی تبلیغ و معرفی تمامی مشاغل و محصولات در شهر اهواز، همواره در حال تلاش برای ایجاد رونق در کسب و کار همشهریان خود بوده و این کار را به صورت کاملا رایگان انجام می‌دهد. کارشناسان این مجموعه به صورت شبانه روزی در حال تکمیل دایرکتوری مشاغل، بهبود عملکرد وبسایت و توسعه مناطق تحت پوشش در این وبسایت هستند. حمایت  شما به هر مبلغ دلخواه از این مجموعه، باعث ایجاد انگیزه و دلگرمی کارکنان این دایرکتوری جهت فعالیت و خدمت به شما عزیزان شده و ما را در راستای کمک بیشتر به توسعه مشاغل در شهر اهواز سوق می‌دهد.

شما عزیزان می‌توانید با پراخت مبلغ دلخواه  جهت حمایت مالی از وبسایت دایرکتوری تخصصی دراهواز، در معرفی، ارتقا و توسعه مشاغل همشهریان خود سهیم باشید.

[ErimaZarinpalDonate]