دراهواز
دراهواز
سفارش تابلو کامپوزیت در اهواز + قیمت سال جدید 1402

سفارش تابلو کامپوزیت در اهواز + قیمت سال جدید 1402

تابلوهای کامپوزیت، تابلوهایی هستند که با استفاده از ترکیبی از متریال‌های مختلف ساخته می‌شوند. این ترکیب از متریال‌ها، به تابلوهای کامپوزیت، ویژگی‌هایی از جمله سبکی، مقاومت، زیبایی و نصب آسان را می‌بخشد. یکی از متریال‌های اصلی استفاده شده در ساخت تابلوهای کامپوزیت، آلومینیوم کامپوزیت است. آلومینیوم کامپوزیت، ترکیبی از دو لایه آلومینیوم و یک لایه پلی اتیلن می‌باشد. این متریال به دلیل وزن سبک و مقاومت بالا، در ساخت تابلوهای خارجی و داخلی بسیار محبوب است. همچنین، این نوع تابلو، قابلیت شکل دهی و برش دقیق دارد و با امکانات چاپ بالا، به راحتی می‌توان بر روی آن تصویر و نوشته قرار داد.

متریال دیگری که در ساخت تابلوهای کامپوزیت به کار می‌رود، پلی کربنات است. پلی کربنات، ماده‌ای شفاف و مقاوم است که در تابلوهای نمای ساختمان و پارتیشن‌های شفاف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این متریال، به دلیل شفافیت و وزن سبک، در تابلوهای نمای ساختمان و مراکز خرید بسیار محبوب است.

استفاده از متریال‌های کامپوزیت در ساخت تابلو، علاوه بر ویژگی‌هایی که این متریال‌ها به تابلو می‌بخشند، از لحاظ محیط زیستی نیز بسیار مفید است. با توجه به اینکه تابلوهای کامپوزیت با وزن سبکی ساخته می‌شوند.

بعد از تایید طرح، باید با یک شرکت سازنده تابلوهای کامپوزیت تماس بگیرید و جزئیات سفارش خود را با آنها بررسی کنید. برخی از مواردی که باید مطرح شوند شامل اندازه و ابعاد تابلو، نوع وضعیت محل نصب تابلو، نوع و ضخامت متریال استفاده شده، نوع چاپ و روش نصب تابلو می‌شود. همچنین قبل از ثبت سفارش، بهتر است قیمت تابلو را با شرکت تولید کننده در میان بگذارید تا از هزینه‌های مربوط به ساخت تابلو باخبر شوید.

بعد از تمام شدن مراحل سفارش، تابلو ساخته می‌شود و برای شما آماده می‌شود.

قیمت تابلو کامپوزیت دراهواز

قیمت نمای کامپوزیت مغازه، بستگی به عوامل زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به اندازه و ابعاد نمای مغازه، طراحی و نوع متریال مورد استفاده اشاره کرد. همچنین، هر شرکت و تولید کننده‌ای ممکن است قیمت های متفاوتی برای این نوع نماها در نظر بگیرد.

در کل، متریال استفاده شده در ساخت نمای کامپوزیت، به شدت تأثیرگذار در قیمت آن است. به عنوان مثال، استفاده از آلومینیوم کامپوزیت در ساخت نمای مغازه، هزینه بیشتری نسبت به سایر متریال‌ها دارد. همچنین، سایر عواملی مانند ضخامت نمای کامپوزیت، طول و عرض آن، تعداد پیچ و مهره ها، نوع رنگ آمیزی و پوشش و… نیز در قیمت تاثیرگذار هستند.

به طور کلی، می‌توان گفت قیمت متوسط نمای کامپوزیت مغازه، برای یک مغازه متوسط به طول ۵ متر و ارتفاع ۲/۵ متر، در بازار ایران، حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است. البته با توجه به شرایط بازار و عوامل مختلف، قیمت ممکن است بیشتر یا کمتر از این باشد.

در نهایت، برای داشتن یک تخمین دقیق از قیمت نمای کامپوزیت مغازه، بهتر است با شرکت‌های تخصصی در زمینه ساخت و نصب تابلوها تماس بگیرید و از آنها پیشنهاد قیمت دریافت کنید.

مراحل ساخت تابلو کامپوزیت دراهواز

ساخت تابلو کامپوزیت یک فرایند چند مرحله‌ای است که نیاز به استفاده از تجهیزات و ماشین آلات و تخصص کارشناسان دارد. در اینجا به برخی از مراحل اصلی ساخت تابلو کامپوزیت پرداخته شده است:

۱. طراحی و تولید قالب: ابتدا برای ساخت تابلو کامپوزیت، نیاز به طراحی و تولید یک قالب دارید. قالب از جنس فلزی است و به اندازه تابلو طراحی می‌شود. برای طراحی قالب، از نرم‌افزارهای طراحی سه بعدی استفاده می‌شود.

۲. برش کامپوزیت: پس از طراحی قالب، برای ساخت تابلو کامپوزیت، شیت‌های کامپوزیت برش داده می‌شوند. برش شیت‌ها از طریق دستگاه‌های CNC صورت می‌گیرد.

۳. اتصال شیت‌های کامپوزیت: بعد از برش شیت‌های کامپوزیت، به دو شیت کامپوزیت مرطوب کننده اضافه می‌شود. سپس دو شیت به هم چسبیده و در دمای مناسب و با فشار مناسب توسط ماشین‌آلات خاصی به هم چسبیده می‌شوند.

۴. برش و شیب‌دار کردن: برای ساخت تابلو کامپوزیت، شیب‌دار کردن و برش شیت‌ها به اندازه و شکل مورد نظر انجام می‌شود. برش و شیب‌دار کردن با استفاده از دستگاه‌های CNC انجام می‌شود.

۵. چاپ و اعمال گرافیک: پس از برش و شیب‌دار کردن، مراحل چاپ و اعمال گرافیک بر روی شیت‌های کامپوزیت انجام می‌شود. این مرحله از طریق چاپگرهای بزرگ

سفارش تابلو کامپوزیت دراهواز

سفارش تابلو کامپوزیت به عنوان یکی از راه‌های نمایش و تبلیغات موثر در کسب و کارها، با توجه به مزایای زیادی که دارد، به یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغاتی تبدیل شده است. تابلوهای کامپوزیت با استفاده از متریال‌های با کیفیت و استحکام بالا، به راحتی می‌توانند در هر نقطه‌ای که نیاز دارید نصب شوند.

برای سفارش تابلو کامپوزیت، ابتدا باید یک طرح یا نمونه تصویری از تابلوی مورد نظر خود را طراحی کنید. اگر شما طراحی خود را ندارید، شما می‌توانید به یک طراح تابلو یا شرکت طراحی تابلوهای کامپوزیت مراجعه کرده و با او در ارتباط باشید تا طرح خود را به شما نشان دهد و از نظرات و پیشنهادات شما استفاده کند تا به طرحی مناسب برای تابلوی شما برسد.

4/5 - (3 امتیاز)
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *