در اهواز
در اهواز
18683190 113 در اهواز

کشف سرقت مسلحانه خودرو درکمتر از ۴۸ ساعت در امیدیه

سرهنگ علی رحیمی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو پژو پارس در محور مواصلاتی رامهرمز به بهبهان حوزه استحفاظی بخش جایزان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او می‌گوید: با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی هویت ۲ سارقان را شناسایی و در کمتر از ۴۸ ساعت در حالی که قصد فرار به یکی از استان‌های همجوار را داشتند در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر کردند.

اطلاعات بیشتر   مدارس ۳ شهرستان خوزستان غیر حضوری شد

فرماندهی انتظامی امیدیه با اشاره به کشف یک قبضه سلاح جنگی به کار رفته در سرقت تصریح کرد: پس از تحقیقات فنی از سارقان، تعداد ۳ نفر از مالخران که اقدام به خرید خودروی مسروقه کرده بودند شناسایی و در یکی از شهرستان‌های همجوار با هماهنگی مقام قضائی دریک عملیات ضربتی و منسجم دستگیر و خودروی مسروقه کشف شد.

اطلاعات بیشتر   آماده باش کامل مدیر ، معاونین و مسئولین خدمات شهری منطقه پنج شهرداری اهواز جهت ساماندهی آبهای سطحی ناشی از بارندگی اخیر

او با اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.

منبع

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *