در اهواز
در اهواز

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با اشاره به انجام مقاوم‌سازی پارکینگ طبقاتی طالقانی، گفت: این پروژه تا پایان سال قابل بهره‌برداری خواهد بود.به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز،پرویز حسینی اظهار کرد: با توجه به اینکه پروژه پارکینگ طبقاتی طالقانی ۱۰ سال متوقف شده بود و بعد از این سال‌ها آیین‌نامه‌ها و روش‌های اجرا تغییر کرده‌اند، سازه این پارکینگ نیاز به مقاوم‌سازی داشت که این کار طبق نظارت دستگاه‌های نظارتی در حال انجام است.

اطلاعات بیشتر   آغاز عملیات احداث پارک محله ای کوی طلاب در منطقه دو


وی افزود: در حال حاضر این پروژه در هشت طبقه پارکینگ و دو طبقه تجاری در حال اجرا است و ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


معاون شهردار اهوازگفت: به دلیل به روزرسانی محاسبات و همچنین رعایت آیین‌نامه‌های ایمنی عملیات تعمیرات سازه، بازبینی و شروع مجدد فعالیت و عملیات مقاوم‌سازی همزمان در حال انجام است زیرا سازه این پروژه بر اساس آیین‌نامه‌های سال ۸۸ طراحی شده بود و این سازه باید مطابق آیین‌نامه‌های جدید بازطراحی شود.

اطلاعات بیشتر   عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه یک


حسینی بیان کرد: در بازبینی‌ها به این نتیجه رسیدیم که مقداری مقاوم‌سازی روی قطعات فلزی و اسکلت نیاز است. از سوی دیگر تغییرکاربری‌های انجام‌شده روی سازه نیز باید بازبینی شود.


معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز با اشاره به انجام مراحل مقاوم‌سازی و بازسازی اسکلت، گفت: در صورت تایید کار مقاوم‌سازی و تاییدیه‌های مورد نیاز، این پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

اطلاعات بیشتر   ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید بزودی وارد اهواز می شود

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *