در اهواز
در اهواز

تنها سالن ورزشی شهر حر احداث می‌شود


محمد کعب عمیر گفت: پس از نشست‌ها و پیگیری‌های فراوان با سازمان برنامه و بودجه کشور مجوز احداث سالن چند منظوره ورزشی شهر حر اخذ شد.

او می‌گوید: شهر حر با جمعیتی بالغ بر ۱۳ هزار نفر جمعیت فاقد زیرساخت‌های حوزه ورزشی بوده و توجه به حوزه ورزش یکی از مطالبات به حق مردم این شهر است.

اطلاعات بیشتر   بهسازی پیاده رو پارک محله ای میدان جواد الائمه

کعب عمیر توسعه فضا‌های ورزشی را لازمه تشویق مردم به فعالیت‌های ورزشی دانست و افزود: شهر حر استعداد‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف بویژه ورزش دارد که نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت‌های ورزشی این شهر را می‌طلبید.

کعب عمیر می‌گوید: برای رفع محرومیت‌های زیرساختی حوزه ورزش شهر حر، دیدار‌های و نشست‌های متعددی با سازمان برنامه و بودجه کشور در دستور کار قرار گرفت.

اطلاعات بیشتر   اجرای عملیات کاشت گل های فصلی در سطح منطقه پنج

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی به اخذ مجوز برای احداث سالن چند منظوره شهر حر اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌های فراوان توانستیم مجوز احداث سالن چند منظوره در شهر حر بگیریم.

به گفته این مقام مسئول، برای ساخت سالن چند منظوره ورزشی شهر حر اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور تخصیص داده شده است.

اطلاعات بیشتر   ایجاد توتستان بزرگ در سطح منطقه سه شهرداری اهواز

نماینده مردم شوش و کرخه گفت: طی روز‌های آینده پس از انجام مراحل اداری و قانونی، کلنگ احداث سالن چند منظوره ورزشی شهر به زمین زده خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان خوزستان اهوازمنبع

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *