در اهواز
در اهواز

برگزاری جلسه ی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در مناطق


جلسه ی  شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در شهر اهواز به میزبانی سازمان مشارکت ها برگزار شد. 

   به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی صادق کهوازی رییس سازمان گفت:  با هدف شناسایی و تهیه بانک اطلاعاتی از فرصت های سرمایه گذاری در سطح مناطق هشتگانه شهرداری نشستی با نمایندگان مناطق برگزار شد. 

 

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با تاکید بر تهیه بانک اطلاعاتی جامع و کامل از فرصت های جذب سرمایه عنوان کرد: ایجاد بانک اطلاعاتی از فرصت های سرمایه گذاری میتواند علاوه بر کوتاه شدن روند جذب سرمایه، تاثیر چشمگیری بر تکمیل  پروژه های گردشگری، تفریحی و عمرانی خواهد داشت. 

اطلاعات بیشتر   اجرای طرح تكریم ارباب رجوع، جلسه ملاقات مردمی مدیر منطقه دو، هر دوشنبه


 وی با اشاره به تکمیل پروژه های شهری با استفاده از بخش خصوصی و بکارگیری سرمایه های خرد و کلان  افزود: شهرداری میتواند علاوه بر  حمایتهای مالی و معنوی از سرمایه گذاران با  ایجاد ساختارهای مناسب و هدفمند در امر سرمایه گذاری فضای جذب سرمایه را فراهم نمایند و با ارائه  خدمات با کیفیت و به‌روز  گامی هر چند کوچک جهت  رضایت شهروندان به جلو برداشت. 

اطلاعات بیشتر   جلسه اصلاحیه بودجه جاری سال 1402معاونت محیط زیست و خدمات شهری و سازمان پارکها و فضای سبز برگزار شد

 

کهوازی رییس سازمان مشارکتها ضمن دعوت از سرمایه گذاران در تمام حوزه ها افزود: اگر سرمایه‌گذاران محترم دارایی‌های خود را برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مختلف به جریان بندازند، شاهد رونق و رشد اقتصادی را در سطح شهر، خواهیم بود.

 

وی در خاتمه تصریح کرد: فرصت‌های سرمایه گذاری باالقوه  در شهر وجود دارد که اگر به آن بها داده شود، می‌تواند هم برای سرمایه‌گذاران و هم برای عموم سودمند باشد و زمینه رشد همه‌جانبه شهر در تمام بخش‌ها و زمینه‌ها محقق سازد.

اطلاعات بیشتر   اجرای عملیات روکش آسفالت در خیابان رز 2در منطقه دو

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *