در اهواز
در اهواز
18699491 721 در اهواز

اعزام حدود ۳ هزار خوزستانی به حج عمره  

[ad_1]

 محمدامین یاقوت  گفت: براساس برنامه ریزی‌ها و سهمیه بندی‌های انجام شده برای حج عمره امسال، حدود ۳ هزار نفر از خوزستان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

او  با بیان اینکه برای حج عمره امسال ۲۴ کاروان با ۱۲ پرواز برای انجام مناسک حج عمره اعزام می‌شوند، افزود: اعزام کاروان‌ها در مرحله اول از ۱۵ دی ماه آغاز می‌شود و تا ۱۲ اسفندماه امسال ادامه خواهد داشت.

مدیر حج و زیارت خوزستان  اولویت‌های حج عمره امسال را یک تا ۴۰۰ اعلام کرد و ادامه داد: ۲ گروه برای اولویت یک در نظر گرفته شده است که براساس آن بخش اول اولویت یک مربوط به ثبت نامی‌های قبل از سال ۱۳۹۰ و افرادی است که در قرعه کشی سال ۹۰ حائز اولویت یک شده اند، گروه یک دوم نیز مختص افرادی می‌شود که از سال ۱۳۹۰ به بعد ثبت نام کرده اند.

اطلاعات بیشتر   جمع آوری و رفع موانع سدمعبر درسطح منطقه ۵

آقای یاقوت با اشاره به استقبال خوب هم استانی‌ها برای اعزام به حج عمره، گفت: تاکنون یک سوم ظرفیت کاروان‌های خوزستان تکمیل شده است و تا زمانیکه کاروان‌ها ظرفیت داشته باشند، ثبت نام انجام می‌شود، اما از عمره گزاران تقاضا داریم باتوجه به فعال بودن همه دفاتر زیارتی، هرچه سریع‌تر ثبت نام خود را تکمیل و کاروان خود در دفاتر زیارتی مجاز و زیر نظر حج و زیارت انتخاب کنند.

اطلاعات بیشتر   اجرای عملیات همسطح سازی دریچه در منطقه چهاراهواز

او  با بیان اینکه گروه‌های یک تا ۱۰ نفره برای اعزام به این سفر معنوی تشکیل می‌شود، افزود: کاروان‌های خوزستان رجبیه و شعبانیه هستند و باتوجه به اینکه حج عمره در این ماه‌ها ثواب خاص خود را دارد، افرادی که تمایل به اعزام در این ماه‌ها دارند، نسبت به ثبت نام از طریق Omreh.haj.ur اقدام کنند.

اطلاعات بیشتر   اختصاص ۲۰ درصد حق السهم نیشکر برای تکمیل طرح ۵۵۰ هزار هکتاری خوزستان

به گفته مدیر حج و زیارت خوزستان،   هزینه اعزام به حج عمره در کشور ۴۰ تا ۴۴ میلیون تومان اعلام شده است و این هزینه در استان خوزستان میانگین کشوری و به مبلغ ۴۱ تا ۴۳ میلیون تومان است.

[ad_2]

منبع

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *