در اهواز
در اهواز
2147483648 213756 در اهواز

اجرای هرس و فرم دهی به درختان سطح منطقه 3


اقدام روزانه رسیدگی به فضای سبز ، هرس درختان و ایجاد آراستگی بصری در پارک ها و حاشیه بلوارها توسط نیروهای فضای سبز منطقه 3 صورت می پذیرد.

     به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ؛ میثم علی نژادسرپرست منطقه با اعلام این خبر گفت: عملیات هرس درختان به منظور آراستگی پارک ها و بلوارها ، جوانسازی درختان و درختچه ها با توجه به مساعد شدن شرایط آب و همچنین ایجاد منظر شهری زیبا بطور مستمر و طبق برنامه و دستور کار نواحی چهارگانه خدماتی توسط نیروهای زحمتکش حوزه فضای سبز در حال انجام است.

اطلاعات بیشتر   فضا سازی محیطی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در شهرداری منطقه 6


وی با تاکید بر لزوم توسعه و نگهداری از فضای سبز شهری افزود : مهمترین هدف ما مناسب سازی منظر شهری ، ایجاد رفاه نسبی برای شهروندان و رسیدگی به سیمای شهر است که این مهم با برنامه ریزی های صورت گرفته و اقدام در زمینه های مختلف از جمله کاشت و توسعه فضای سبز ، کاشت درختچه های جدید ، گلکاری های جدید و فصلی ، رسیدگی به تجهیزات پارک ها ، ایجاد روشنایی مطلوب و رفع خاموشی پارک ها و … بطور مستمر و روزانه صورت می پذیرد.

اطلاعات بیشتر   تلاش واقدام فوری نیروهای خدمات شهری منطقه ۳ در جمع آوری آبهای سطحی


وی یادآور شد: طبق برنامه ریزی های کلان شهرداری اهواز در زمینه توسعه فضای سبز شهری و ایجاد تنوع در گونه های گیاهی ، کاشت درخت و درختچه هایی از انواع گونه های مثمر، بومی و سازگار با شرایط محیط زیست شهرمان در دستور کار قرار گرفته اس و در نیمه دوم سال تا پایان فصل زمستان باتوجه به وضعیت مناسب جوی کاشت خواهد شد .

اطلاعات بیشتر   فعالیت مستمر سازمان عمران در سطح شهر

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *