در اهواز
در اهواز

اجرای عملیات تنظیف و نخاله برداری از سطح محلات و خیابان های شهرداری منطقه چهار


عملیات پاکسازی و نخاله برداری همه روزه در خیابان ها و محلات شهرداری منطقه چهار صورت می پذیرد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 4 اهواز، اسماعیل عالیپور مدیر منطقه با اشاره به اهمیت نظافت و حفظ سیمای شهری، تصریح کرد: در راستای توجه به زیباسازی محیط و همچنین بهداشت و سلامتی شهروندان محترم، شهر اهواز اقدام به پاکسازی خیابان ها و پیاده روها و برداشت کلیه نخاله های سطح شهر و محلات از جمله خیابانهای خوش ،آرش، میدان پرستار و سایر معابر اصلی شهر نموده است.

اطلاعات بیشتر   معرفی ۱۸ رستوران و آشپزخانه متخلف در ماهشهر به تعزیرات حکومتی


عالیپور اظهار کرد: حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه 4 به دلیل گستردگی و اهمیت این موضوع، در قالب اکیپی به صورت فعال و همه روزه نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر اقدام می نماید.


وی اذعان داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلیه نخاله و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را با سامانه 137 در 24 ساعت شبانه روز اطلاع رسانی فرمایند تا در اولین فرصت مامورین شهرداری نسبت به جمع آوری این نخاله ها اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر   فضا سازی محیطی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در شهرداری منطقه 6

 

مدیر منطقه ۴ افزود: هدف از اجرای طرح پاکسازی معابر سطح شهر را ارتقای سلامت شهر و رفاه حال شهروندان خواند و گفت: نیروهای شهرداری به صورت شبانه روزی با تجهیزات لازم تمام سعی خود را بکار می برند تا رضایت شهروندان عزیز اهوازی را به دست آورند.


عالیپور در ادامه تصریح کرد: هدف از اجرای این عملیات پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر، برداشت نخاله های اضافه، شستشوی جداول سطح شهر از گل و لای موجود و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان است و در حال حاضر وضعیت نظافت معابر سطح شهر با همت کارگران خدوم خدمات شهری در وضعیت مطلوب می باشد و این مهم تا پاکسازی کامل معابر ادامه خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر   عملیات روکش آسفالت سرفیسینگ در بلوار اصلی کوی رمضان

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *