در اهواز
در اهواز


مدیر منطقه پنج شهرداری اهواز از آبیاری نخل های آیلند میانی بلوار شهید هاشمی در محدوده خدماتی منطقه با تانکر آب رسان خبر داد.

    به گزارش اداره ارتباطات منطقه پنج شهرداری اهواز،آرش دُر. مدیر منطقه، با اشاره به اینکه حفظ و نگهداشت فضای سبز شهری از وظایف ذاتی شهرداری می باشد، گفت: فضای سبز شهری به ویژه نخلهای سر به فلک کشیده سطح شهر علاوه بر ایجاد چشم اندازهای زیبا و دلنواز وفراهم آوردن موجبات سرزندگی و نشاط در بین شهروندان ، باتوجه به فرایند فتوسنتز درختان و تولید اکسیژن آزاد ، به بهبود کیفیت هوای محیط اطراف نیز کمک شایانی می کند.

اطلاعات بیشتر   دیدار مدیر منطقه ۷ با نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد


وی در ادامه افزود : از جمله عوامل حفظ و نگهداشت این گونه درختی ، آبیاری به هنگام به ویژه در فصول گرم سال بوده که این مهم با همت عوامل تلاشگر حوزه فضای سبز معاونت خدمات شهری منطقه و با استفاده از تانکرهای ویژه آبیاری فضای سبز در دست اقدام واجرا می باشد.

اطلاعات بیشتر   شهردار اهواز در آئین بهره‌برداری از تجهیزات ترافیکی و نوسازی یکصد و پنجاه دستگاه تاکسی عنوان کرد: شهرداری اهواز هر هفته پروژه‌های مختلفی را به بهره‌برداری می‌رساند


مدیر منطقه در پایان بابیان این‌ که‌ حفظ و نگهداری بهینه از فضای سبز شهری مستلزم همکاری و تعامل همه جانبه شهروندان می باشد ، خواستار آن شد که همشهریان عزیز اهوازی در این راه یاری رسان شهرداری باشند.

✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *