در اهواز
در اهواز
آژانس املاک در اهواز

پنل املاک دراهواز چه امکاناتی دارد؟

در پنل املاک دراهواز می‌توانید از امکانات مختلفی مانند مدیریت آگهی ها، مدیریت مشاوران، گزارش مصرف، زونکن، نردبان گروهی آگهی‌ها و خرید بسته‌ها، اشتراک و امکانات ویژهٔ پنل املاک دراهواز بهره‌مند شوید.

پس از ثبت آژانس املاک خود دراهواز و پرداخت هزینه، یک پنل اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با کمک آن می‌‌توانید مشاوران املاک و آگهی‌های خود را مدیریت و از خدمات ویژه پنل املاک دراهواز استفاده کنید. در ادامه امکانات مختلف پنل املاکی دراهواز را معرفی می‌کنیم:

  • مدیریت آگهی‌ها: در این بخش می‌توانید آگهی‌های ثبت شده در پنل املاک خود را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر آگهی وارد صفحهٔ «مدیریت آگهی» شده و می‌توانید اطلاعات مرتبط با آگهی را مشاهده یا ویرایش کنید.
  • مدیریت مشاوران: در این بخش می‌توانید مشاورین خود را به پنل املاک اضافه کرده و تعداد آگهی و نردبان و نوع سهمیهٔ آن‌ها را مشخص کنید.
  • گزارش مصرف: در این بخش میزان مصرف آگهی و نردبان توسط همهٔ مشاوران به تفکیک و در بازه‌های مختلف به صورت روزانه، ماه جاری، ماه گذشته و ۱۲ ماه اخیر نمایش داده شده و می‌توانید بر میزان مصرف نظارت و مدیریت کنید. همچنین لیستی از آگهی‌هایی که مشاوران با سهمیه‌ی آژانس و شخصی منتشر کرده‌اند قابل دسترسی است.
  • زونکن: زونکن شامل همهٔ آگهی‌هایی است که اشخاص حقیقی ثبت کرده‌اند و می‌خواهند با مشاورین املاک همکاری کنند. با هماهنگی با مالک و انتخاب فایل، به‌راحتی می‌توانید آگهی‌ها را با نام املاک خود ثبت کنید.
  • ثبت آگهی در پنل املاک: با انتخاب این گزینه وارد فرآیند ثبت آگهی در پنل املاک خود می‌شوید.
  • نردبان گروهی آگهی‌ها: برای بالا رفتن سرعت مدیریت و نردبان آگهی‌ها می‌توانید از این بخش استفاده کنید. در بخش نردبان گروهی آگهی‌ها می‌توانید آگهی‌هایی که می‌خواهید بازدید آن‌ها را بالا ببرید انتخاب کنید و هم‌زمان چند آگهی را نردبان کنید.
  • اطلاعات آژانس: در این بخش اطلاعات آژانس شما مانند موقعیت آژانس، تعداد آگهی‌های فعال، تعداد مشاوران نمایش داده می‌شود. همچنین در این صفحه می‌توانید اطلاعات آژانس را ویرایش کنید.
  • وضعیت و خرید اشتراک: در این قسمت از پنل می‌توانید آگهی‌‌ها و نردبان‌های باقی ماندهٔ آژانس، آگهی‌ها و نردبان‌های بسته‌های شخصی، مدت زمان باقی‌مانده از امکانات ویژه و تاریخچهٔ پرداخت خود را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز بسته‌های آگهی و نردبان را خریداری یا امکانات ویژه را تمدید کنید.
  • راهنما و پشتیبانی: با استفاده از این بخش، می‌‌توانید دربارهٔ امکانات پنل‌‌های املاک اطلاعات بیشتری کسب کرده و پاسخ پرسش‌های متداول را مشاهده کنید.
اطلاعات بیشتر   سفارش تابلو راهنمای طبقات دراهواز + قیمت تابلو راهنما 1402
✅ دراهواز بهترین باش 💯
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *